
Диск гальмівний (задній) Mitsubishi Outlander/Lancer 03- (261x10), Blue Print ADC44396
1 280,87 ₴
- В наявності
- Код: ADC44396
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Mitsubishi Outlander/Lancer 03- (261x10), Blue Print ADC44396. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADC44396
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADC44396 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MITSUBISHI — AIRTREK I (CU_W) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 4WD (CU5W) 162 л.с. | 2003–2007 |
| 2.0 (CU2W) 136 л.с. | 2003–2006 |
| 2.0 4WD 241 л.с. | 2002–2006 |
| 2.0 4WD (CU2W) 136 л.с. | 2003–2006 |
| 2.0 Turbo 4WD (CU2W) 201 л.с. | 2004–2006 |
| 2.4 4WD (CU5W) 160 л.с. | 2003–2006 |
| MITSUBISHI — CEDIA седан (CS_A, CT0) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 (CS3A) 98 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.0 (CS9A) 135 л.с. | 2003–н.в. |
| MITSUBISHI — CHARIOT (N3_W, N4_W) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 4WD (N43W) 133 л.с. | 1992–1998 |
| MITSUBISHI — ECLIPSE II (D3_A) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2000 GS 16V (D32A) 146 л.с. | 1995–1999 |
| 2000 GT 16V 214 л.с. | 1995–1999 |
| MITSUBISHI — LANCER Kombi (CS_W) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 98 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 135 л.с. | 2003–2007 |
| MITSUBISHI — RVR (N1_W, N2_W) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V 133 л.с. | 1997–1999 |
| MITSUBISHI — SPACE RUNNER (N6_W) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 136 л.с. | 1999–2002 |
| 2.0 133 л.с. | 2000–2002 |
| 2.4 GDI 147 л.с. | 1999–2002 |
| 2.4 GDI 150 л.с. | 1999–2002 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADC44396 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 00MB895200, 00MB928716, 0990-3205, 0KMB895200, 108526, 15253, 15253C, 17432, 19-1948, 19-1948MAX, 19-1948SPORT, 203042, 23-1650C, 24011007041-PCS-MS, 24011007041-PCS-MSP, 24011007041-SET-MS, 24011007041-SET-MSP, 26MI009, 313042, 32-15 523 0016 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 60 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Невентильовані |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з моделлю | Lancer, Space Wagon, Space Runner, Outlander, Eclipse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 114 |
| Вага (кг) | 4.320 кг |
| Діаметр центрування [мм] | 90 |
| Кількість кріпильних отворів | 3 |
| Мінімальна товщина [мм] | 8,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 262 |
| Поверхня | з покриттям |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина (мм) | 60 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 10 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 280,87 ₴





