
Колодки гальмівні (передні) Toyota Corolla 1.6VVTi/1.8VVTi Hybrid 19-, Blue Print ADBP420049
1 688,84 ₴
- В наявності
- Код: ADBP420049
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Toyota Corolla 1.6VVTi/1.8VVTi Hybrid 19-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADBP420049 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 04465-02470, 04465-02510, 1234.0, 1234.0, 181251, 182372, 1858 12, 1858.02, 1858.12, 21858.02, 21858.12, 22-1234-0, 2245121, 231-01-275, 2614901, 27TO101, 302540, 33 10 8162, 35284, 50-02-2027, 502027, 55022245121, 574042J, 610479, 704-17290, 822-1234-0 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 134 мм |
| Ширина | 59 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19.1 мм |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.700 кг |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Довжина [мм] | 134 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з зміцнювальним матеріалом |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина 1 [мм] | 19 |
| Ширина [мм] | 59 |
| перевіркове значення | ECE R90 Approved |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 688,84 ₴









