
Колодки гальмівні (задні) Honda HR-V 1.5/1.8 16V 14-, Blue Print ADH24299
1 052,66 ₴
- В наявності
- Код: ADH24299
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Honda HR-V 1.5/1.8 16V 14-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADH24299 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 025 259 4717, 05P1942, 1051285, 1084.0, 1084.0, 116406, 22-1084-0, 2594701, 27HO036, 33 10 6345, 35251, 402B1465, 43022-T2J-H00, 43022-T2J-H01, 43022-T7J-H01, 43022-T8M-G00, 43022-T8M-G01, 51-04-414, 51414, 5SP1942, 704-06071, 822-1084-0, 9011132 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 117 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-Z, HR-V |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.15 кг |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Довжина [мм] | 117 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Товщина 1 [мм] | 16 |
| Ширина [мм] | 46 |
| перевіркове значення | ECE R90 Approved |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 052,66 ₴







