
Фільтр повітряний Toyota RAV4 2.0 4WD 06-, Blue Print ADT32296
413,09 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADT32296
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Toyota RAV4 2.0 4WD 06-, Blue Print ADT32296. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADT32296
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADT32296 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — ES (GSV4_, ACV4_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 277 л.с. | 2006–2012 |
| LOTUS — EVORA (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 280 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.5 S 350 л.с. | 2010–н.в. |
| LOTUS — EXIGE (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 S 350 л.с. | 2012–н.в. |
| TOYOTA — ALPHARD / VELLFIRE (GGH2_, ANH2_, ATH2_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 170 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.4 4WD 170 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.5 275 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.5 280 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.5 4WD 280 л.с. | 2008–н.в. |
| TOYOTA — AURION (_V4_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 (GSV40) 272 л.с. | 2006–2011 |
| TOYOTA — AVALON седан (GSX3_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 272 л.с. | 2005–2012 |
| 3.5 (GSX30_) 269 л.с. | 2005–2012 |
| TOYOTA — CAMRY седан (_XV4_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 277 л.с. | 2008–2011 |
| 3.5 (GSV40_) 272 л.с. | 2006–2011 |
| TOYOTA — ESTIMA III (ACR5_, GSR5_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 170 л.с. | 2005–н.в. |
| TOYOTA — RAV 4 III (ACA3_, ACE_, ALA3_, GSA3_, ZSA3_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 4WD (ACA31, ACA33) 170 л.с. | 2005–2013 |
| 2.0 VVT-i 4WD 152 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 VVTi 170 л.с. | 2005–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADT32296 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0396-1012, 121-17055, 1512-2628, 153071762550, 1667452580, 1713701, 17801-31120, 17801-31120, 17801-31120, 17801-31120-8E, 17801-31120-8E, 17801-AD010, 184414, 20-02-257, 20257, 26003-LF-PCS-MS, 26-1336, 30-12 321 0031, 36TO050, 71-01071-SX, 8A0523 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 255 мм |
| Ширина | 238 мм |
| Висота | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Alphard / Vellfire, Previa, Aurion, Exige, Avalon, Camry, RAV4, Evora, ES |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.225 кг |
| Висота [мм] | 60 |
| Довжина [мм] | 255 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 238 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 413,09 ₴




