
Фільтр повітряний VW Golf/ Passat 1.6-1.8 -93/ Chrysler Neon/ Voyager 1.8-3.8 95-01, Blue Print ADA102208
248,85 ₴
- В наявності
- Код: ADA102208
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний VW Golf/ Passat 1.6-1.8 -93/ Chrysler Neon/ Voyager 1.8-3.8 95-01
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADA102208 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0004213583, 0004861041, 003/1LF-PCS-MS, 04213583, 04213583AB, 04861041, 112 133 0002, 121-02011, 1512-1015, 1718505, 20-09-987, 20987, 26-0718, 2860-LF-PCS-MS, 36CH013, 3I-1567, 4213583, 4213583AB, 4861041, 60169, 71-01175-SX, 8A0051, A179, A366, A60396 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 273 мм |
| Ширина | 133 мм |
| Висота | 43 мм |
| Сумісність з маркою | Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Neon, Voyager / Grand Voyager, Voyager, Grand Voyager |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.260 кг |
| Висота [мм] | 43 |
| Довжина [мм] | 273 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 133 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 248,85 ₴




