
Диск гальмівний (передній) Opel Astra F/Kadett E 91- (236x20), Blue Print ADG04325
938,18 ₴
- В наявності
- Код: ADG04325
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Opel Astra F/Kadett E 91- (236x20)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADG04325 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 02806, 05 69 014, 05 69 031, 05 69 031, 05 69 054, 090008006, 090008006, 090121445, 090121445, 090496332, 090511111, 090511111, 093182291, 093182291, 103302, 15770, 19-0818, 19-0818MAX, 19-0818SPORT, 200 932, 200 942, 203608, 203613, 23-0096, 23-0790C |
| Стан | Новий |
| Товщина | 41 мм |
| Діаметр маточини | 100 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Вентильовані |
| Призначення | Передні колеса |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 100 |
| Вага (кг) | 3.78 кг |
| Діаметр центрування [мм] | 60 |
| Кількість кріпильних отворів | 1 |
| Мінімальна товщина [мм] | 17 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 236 |
| Поверхня | з покриттям |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина (мм) | 41 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 20 |
| Кількість отворів у диску колеса | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 938,18 ₴








