
Фільтр повітряний Ford Transit 2.0EcoBlue 13-, Blue Print ADF122229
429,86 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADF122229
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Ford Transit 2.0EcoBlue 13-, Blue Print ADF122229. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADF122229
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADF122229 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — TRANSIT c бортовой платформой/ходовая часть (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 EcoBlue 4x4 130 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 4x4 170 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 EcoBlue RWD 185 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 TDCi [RWD] | 2016–н.в. |
| FORD — TRANSIT автобус (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 EcoBlue RWD 130 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 EcoBlue RWD 170 л.с. | 2019–н.в. |
| FORD — TRANSIT фургон (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 EcoBlue 4x4 130 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 EcoBlue RWD 185 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 TDCi [RWD] | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADF122229 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 101659, 1500642, 153071762613, 2 012 001, 2 240 193, 26-2508, 30.D84.00, 8A1180, A1992, A2637, A63891, AP 023/7, AR1687PMS, BFA2586, C 28 050, CA12613, DP1110.10.0326, E1447L, EAF1007, EAF3702.10, ELP9589, F 026 400 671, F255201, FA-0315JM, FA-0315JM |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 284 мм |
| Ширина | 181 мм |
| Висота | 64 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.32 кг |
| Висота [мм] | 64 |
| Довжина [мм] | 284 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з фільтром грубого очищення |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 181 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 429,86 ₴





