
Фільтр повітряний Land Rover 2.0 11-14/Range Rover Evoque/Discovery Sport 2.0/2.2SD4/TD4 11-, Mann Filter C 29 006
807,24 ₴
- Готово до відправки
- Код: C 29 006
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Land Rover 2.0 11-14/Range Rover Evoque/Discovery Sport 2.0/2.2SD4/TD4 11-, Mann Filter C 29 006. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 29 006
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 29 006 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LAND ROVER — DISCOVERY SPORT (LC) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 4x4 290 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 4WD 241 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.2 D 4WD 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.2 D 4WD 190 л.с. | 2014–н.в. |
| LAND ROVER — DISCOVERY SPORT VAN (L550) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Si4 4x4 241 л.с. | 2017–н.в. |
| Si4 4x4 290 л.с. | 2017–н.в. |
| LAND ROVER — FREELANDER 2 (FA_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 Si4 4x4 241 л.с. | 2011–2014 |
| LAND ROVER — RANGE ROVER EVOQUE (LV) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 4x4 240 л.с. | 2011–2019 |
| 2.0 4x4 241 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 eD4 150 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 SD4 4x4 190 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 TD4 4x4 150 л.с. | 2011–н.в. |
| LAND ROVER — RANGE ROVER EVOQUE кабрио (LV_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 4x4 | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 29 006 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 108745, 121-14090, 1500488, 1512-4217, 153071760775, 1638023480, 18506, 18506, 20-0L-L18, 20L18, 2133740, 26-2379, 28.0002-0333.2, 29006-LF-PCS-MS, 30.559.00, 36RV024, 53-12 321 0003, 585451, 620 873, 71-01563-SX, 8A0586, A0507, A10285, A141741, A1575 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 179 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Discovery Sport, Range Rover Evoque, Freelander |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 58 |
| Довжина [мм] | 179 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 290 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 807,24 ₴





