
Фільтр повітряний Lexus GS/IS/RC 2.0/2.5/3.5 12-/Toyota Rav4 2.2D4-D/D 4WD 15-18, Mann Filter C 24 150
996,72 ₴
- В наявності
- Код: C 24 150
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Lexus GS/IS/RC 2.0/2.5/3.5 12-/Toyota Rav4 2.2D4-D/D 4WD 15-18, Mann Filter C 24 150. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 24 150
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 24 150 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — GS (GRL1_, GWL1_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 200t (ARL10_) 245 л.с. | 2015–н.в. |
| 250 209 л.с. | 2012–н.в. |
| 300h 181 л.с. | 2013–н.в. |
| 350 318 л.с. | 2012–н.в. |
| 350 AWD (GRL15) 317 л.с. | 2012–н.в. |
| 450h (GWL10_) 345 л.с. | 2012–2018 |
| LEXUS — IS III (GSE3_, AVE3_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 200t (ASE30) 245 л.с. | 2015–н.в. |
| 250 208 л.с. | 2013–н.в. |
| 300 (ASE30_) 245 л.с. | 2017–н.в. |
| 300h 181 л.с. | 2013–н.в. |
| LEXUS — RC (_C1_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 200t | 2015–н.в. |
| 300 (ASC10_) 245 л.с. | 2017–н.в. |
| 300h | 2014–н.в. |
| TOYOTA — ALPHARD / VELLFIRE (_H3_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 (GGH30) 300 л.с. | 2018–н.в. |
| 3.5 (GGH30W) 275 л.с. | 2015–н.в. |
| TOYOTA — RAV 4 IV (ZSA4_, ALA4_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 D4-D 4WD 150 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 24 150 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1512-4359, 17801-31170, 183967, 26-2408, 585864, 8A0954, A1022, ADT322117, AFAU317, AR1696PM, B130140100, BFA2659, DAF3527, EAF905, F 026 400 456, FA1128, FA562z, HP 2408, J1322116, LA-1986, LVFA1556, LX 3527, LX 3527, N1322119, SA 8475, SB 2372 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 232 мм |
| Ширина | 231 мм |
| Висота | 55 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | GS, Alphard / Vellfire, IS, RC, RAV4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 55 |
| Довжина 1 [мм] | 148 |
| Довжина [мм] | 232 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина 1 [мм] | 173 |
| Ширина [мм] | 231 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 996,72 ₴







