Топ

Фільтр повітряний Ford Focus/Kuga 1.0-1.5 EcoBoost/1.5-2.0 EcoBlue 18-, Mann Filter C 27 031
734,55 ₴
- Готово до відправки
- Код: C 27 031
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Ford Focus/Kuga 1.0-1.5 EcoBoost/1.5-2.0 EcoBlue 18-, Mann Filter C 27 031. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 27 031
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 27 031 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — FOCUS IV (HN) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 EcoBoost 101 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.0 EcoBoost 125 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.0 EcoBoost 85 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 EcoBlue 95 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 EcoBlue 120 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 EcoBoost 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 EcoBoost 182 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 Ti-VCT 123 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 ST EcoBlue 190 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.3 ST EcoBoost 280 л.с. | 2019–н.в. |
| FORD — FOCUS IV Turnier (HP) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 EcoBoost 100 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.0 EcoBoost 125 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.0 EcoBoost 85 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 EcoBlue 95 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 EcoBlue 120 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 EcoBoost 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 ST EcoBlue 190 л.с. | 2019–н.в. |
| FORD — FOCUS IV седан (HM) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 EcoBoost 101 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.0 EcoBoost 125 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 EcoBlue 95 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 EcoBlue 120 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 EcoBoost 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 Ti-VCT 122 л.с. | 2018–н.в. |
| FORD — KUGA III (DFK) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 EcoBlue 120 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 EcoBlue mHEV 150 л.с. | 2019–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 27 031 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 109102, 121-04041, 1500644, 153071762501, 2210 514, 26-2506, 30.C37.00, 620 883, 712 321 0017, A2647, A3001, A63877, ADF122238, AP 074/8, AR1674PM, BFA2589, CA12617, CP 0157 P, DP1110.10.0396, E1628L, EAF1038, EAF3701.10, ELP9595, F 026 400 672, F256201 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 268 мм |
| Ширина | 204 мм |
| Висота | 42 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Kuga, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 42 |
| Довжина [мм] | 268 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 204 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 734,55 ₴





