
Фільтр паливний MB S-class (W220) 98-06/E-class (W211) 03-08 (OM628), Mann Filter WK 822/3
1 130,25 ₴
- В наявності
- Код: WK 822/3
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний MB S-class (W220) 98-06/E-class (W211) 03-08 (OM628), Mann Filter WK 822/3. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
WK 822/3
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
WK 822/3 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS (W211) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 400 CDI (211.028) 260 л.с. | 2003–2008 |
| MERCEDES-BENZ — G-CLASS (W463) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| G 400 CDI (463.332, 463.333) 250 л.с. | 2000–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — G-CLASS Cabrio (W463) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| G 400 CDI (463.309) 250 л.с. | 2000–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — M-CLASS (W163) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| ML 400 CDI (163.128) 250 л.с. | 2001–2005 |
| MERCEDES-BENZ — S-CLASS (W220) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| S 400 CDI (220.028, 220.128) 250 л.с. | 2000–2005 |
| S 400 CDI (220.028, 220.128) 260 л.с. | 2003–2005 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WK 822/3 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 450 906 464, 108738, 24.A24.00, 26-1551, 4279, 4279, 50014029, 628 092 00 01, 628 092 01 01, 9F0200, A 628 092 00 01, A 628 092 01 01, A120234, ADU172318, CFF100442, D20822, DFFL155/1, DN1951, EFF181, ELG5340, FCS820, FN822, FP6094, FS0038, H136WK |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 105 мм |
| Зовнішній діаметр | 86 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, G-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Впускн. Ø [мм] | 8 |
| Випускн.-Ø [мм] | 8 |
| Висота [мм] | 105 |
| Виготовлення фільтра | Прямоточний фільтр |
| Зовнішній діаметр [мм] | 86 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 130,25 ₴





