
Фільтр повітряний BMW M3 (F30/F80) 3.0 (S55)14-18/M5 (F10) 4.4 (S63) 11-16 (L), Mann Filter C 24 242
792,51 ₴
- Готово до відправки
- Код: C 24 242
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний BMW M3 (F30/F80) 3.0 (S55)14-18/M5 (F10) 4.4 (S63) 11-16 (L), Mann Filter C 24 242. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 24 242
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 24 242 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 2 купе (F22, F87) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| M2 Competition 411 л.с. | 2018–н.в. |
| M2 CS 450 л.с. | 2019–н.в. |
| BMW — 3 (F30, F35, F80) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| M3 | 2016–н.в. |
| M3 431 л.с. | 2014–н.в. |
| M3 CS 460 л.с. | 2018–2018 |
| BMW — 4 кабрио (F33, F83) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| M4 | 2016–н.в. |
| M4 431 л.с. | 2014–н.в. |
| BMW — 4 купе (F32, F82) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| M4 | 2016–н.в. |
| M4 431 л.с. | 2014–н.в. |
| M4 CS 460 л.с. | 2017–2019 |
| M4 GTS | 2016–н.в. |
| BMW — 5 (F10, F18) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| M5 560 л.с. | 2011–н.в. |
| M5 575 л.с. | 2014–н.в. |
| M5 600 л.с. | 2014–н.в. |
| BMW — 6 Gran Coupe (F06) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| M6 | 2015–н.в. |
| M6 560 л.с. | 2012–н.в. |
| M6 575 л.с. | 2014–н.в. |
| BMW — 6 кабрио (F12) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| M6 | 2015–н.в. |
| M6 560 л.с. | 2012–н.в. |
| M6 575 л.с. | 2014–н.в. |
| BMW — 6 купе (F13) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| M6 | 2015–н.в. |
| M6 560 л.с. | 2012–н.в. |
| M6 575 л.с. | 2014–н.в. |
| WIESMANN — GT MF5 купе (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.4 | 2010–н.в. |
| WIESMANN — MF5 Roadster (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.4 | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 24 242 |
| Виробник | Mann Filter |
| Кросс-номери | 13 71 7 843 284, 13 72 7 843 284, 48535, 7843284, A2704, A3046, ADB112232, AP 025/2, B12454, BFA2684, CA12586, LVFA1694, LX 2074, LX 2074, PA7926, QFA1185, WA9207, WG1216189, WG2217302, WG2232528, WG2284655, A3046, 48535 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 213 мм |
| Ширина | 236 мм |
| Висота | 37 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, 6 |
| Користувацькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 37 |
| Довжина [мм] | 213 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 236 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 792,51 ₴



