
Фільтр повітряний MB A-class (W169) 2.0CDI OM640 04-12/B-class (W245) 2.0CDI OM640 05-11, Mann Filter C 40 163
851,28 ₴
- В наявності
- Код: C 40 163
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний MB A-class (W169) 2.0CDI OM640 04-12/B-class (W245) 2.0CDI OM640 05-11, Mann Filter C 40 163. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 40 163
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 40 163 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — A-CLASS (W169) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| A 160 CDI (169.006, 169.306) 82 л.с. | 2004–2012 |
| A 180 CDI (169.007, 169.307) 109 л.с. | 2004–2012 |
| A 200 CDI (169.008, 169.308) 140 л.с. | 2004–2012 |
| A 200 CDI (169.308) 136 л.с. | 2004–2012 |
| MERCEDES-BENZ — B-CLASS (W245) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| B 180 CDI (245.207) 109 л.с. | 2005–2011 |
| B 200 CDI (245.208) 140 л.с. | 2005–2011 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 40 163 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 012 094 0075, 02.14.061, 1 457 433 594, 1500029, 1512-4195, 152071761670, 1711021, 180073410, 18320, 18320, 2133167, 26-0527, 28.0002-0081.2, 30.273.00, 38397, 401 042, 40163-LF-PCS-MS, 50013698, 585115, 60862, 640 094 02 04, 71-01212-SX, 77690, 8A0073 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 395 мм |
| Ширина | 182 мм |
| Висота | 46 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | B-Class, A-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 46 |
| Довжина [мм] | 395 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 182 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 851,28 ₴







