
Фільтр повітряний BMW 3 M3 (G20/G80/G28)/4 M4 (G22/G82) 3.0 (S58) 20- (R), Mann Filter C 28 053
997,31 ₴
- Готово до відправки
- Код: C 28 053
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний BMW 3 M3 (G20/G80/G28)/4 M4 (G22/G82) 3.0 (S58) 20- (R), Mann Filter C 28 053. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 28 053
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 28 053 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| ALPINA — B3 (G20) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| BITURBO Привод на все колеса 462 л.с. | 2019–н.в. |
| ALPINA — B3 Touring (G21) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| BITURBO Привод на все колеса 462 л.с. | 2019–н.в. |
| BMW — 3 (G20) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| M3 480 л.с. | 2020–н.в. |
| M3 Competition 510 л.с. | 2020–н.в. |
| M3 Competition xDrive 510 л.с. | 2021–н.в. |
| BMW — 4 купе (G22, G82) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| M4 480 л.с. | 2020–н.в. |
| M4 Competition 510 л.с. | 2020–н.в. |
| M4 Competition M xDrive 510 л.с. | 2021–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 28 053 |
| Виробник | Mann Filter |
| Кросс-номери | 13 71 8 095 805 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 274 мм |
| Ширина | 241 мм |
| Висота | 35 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | B3, 3 |
| Користувацькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 35 |
| Довжина [мм] | 274 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 241 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 997,31 ₴



