Топ

Фільтр повітряний Chevrolet Lacetti 1.4-1.8 16V 04-13/Daewoo Nubira 1.6 LPG 05-10/Nexia 1.6 08-, Mann Filter C 3028
465,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: C 3028
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Chevrolet Lacetti 1.4-1.8 16V 04-13/Daewoo Nubira 1.6 LPG 05-10/Nexia 1.6 08-, Mann Filter C 3028. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 3028
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 3028 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CHEVROLET — ESTATE универсал (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 109 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.8 122 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.8 121 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 D 121 л.с. | 2007–н.в. |
| CHEVROLET — LACETTI (J200) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 95 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 109 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.8 122 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.8 91 л.с. | 2005–2009 |
| 1.8 121 л.с. | 2005–н.в. |
| CHEVROLET — LACETTI седан (J200) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 94 л.с. | 2005–2013 |
| 1.6 109 л.с. | 2005–2013 |
| 1.8 122 л.с. | 2003–2005 |
| 1.8 122 л.с. | 2003–2013 |
| 1.8 90 л.с. | 2003–2009 |
| CHEVROLET — LACETTI универсал (J200) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 122 л.с. | 2003–2005 |
| 1.8 121 л.с. | 2005–н.в. |
| CHEVROLET — NUBIRA седан (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 109 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.8 122 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 D 121 л.с. | 2005–н.в. |
| DAEWOO — GENTRA седан (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 107 л.с. | 2013–н.в. |
| DAEWOO — LACETTI Наклонная задняя часть (KLAN) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 95 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 109 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 122 л.с. | 2004–н.в. |
| DAEWOO — NEXIA седан (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 109 л.с. | 2008–н.в. |
| DAEWOO — NUBIRA Break (KLAN) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 109 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.8 122 л.с. | 2003–н.в. |
| DAEWOO — NUBIRA седан (KLAN) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 109 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.8 122 л.с. | 2003–н.в. |
| RAVON — GENTRA (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 107 л.с. | 2015–н.в. |
| UZ-DAEWOO — GENTRA седан (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 107 л.с. | 2013–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 3028 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 4B0 029, 0396-9090, 121-20034, 1500334, 1512-2101, 1667449780, 1718335, 180069010, 18170, 18170, 184395, 19347467, 20-03-331, 20331, 26-0500, 28.0002-0145.2, 29-12 321 0002, 30.277.00, 3028-LF-PCS-MS, 42 390 442, 50014996, 60508, 6553450, 70337 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 302 мм |
| Ширина | 222 мм |
| Висота | 37 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Gentra, Nubira, Nexia, Lacetti |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 37 |
| Довжина [мм] | 302 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 222 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 465,10 ₴







