
Фільтр повітряний Land Rover Range Rover 3.6TDV8/4.2 V8/4.4 V8 06-12, Mann Filter C 39 201
1 086,97 ₴
- В наявності
- Код: C 39 201
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Land Rover Range Rover 3.6TDV8/4.2 V8/4.4 V8 06-12, Mann Filter C 39 201.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| LAND ROVER | RANGE ROVER III (LM) | 3.6 TD 8 4x4 272 л.с. (2006-2012) | 2006–2012 |
| LAND ROVER | RANGE ROVER III (LM) | 4.2 4x4 396 л.с. (2005-2012) | 2005–2012 |
| LAND ROVER | RANGE ROVER III (LM) | 4.4 4x4 306 л.с. (2005-2012) | 2005–2012 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 39 201 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1 987 429 190, 109221, 112 129 0043, 121-14056, 1500124, 153071760422, 1638024780, 18246, 18246, 20-0L-L08, 20L08, 2133175, 26-0700, 30.C99.00, 39201-LF-PCS-MS, 585146, 71-01130-SX, 8A0072, A0368, A10247, A1255, A140852, A2213, A63268, ADJ132207 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 391 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Range Rover |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 58 |
| Довжина [мм] | 391 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 185 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 086,97 ₴





