
Фільтр повітряний Honda Civic 1.4 i-VTEC 12-16, Mann Filter C 20 014
774,65 ₴
- В наявності
- Код: C 20 014
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Honda Civic 1.4 i-VTEC 12-16
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 20 014 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 121-06115, 17220-R3R-E01, 184171, 20-04-458, 20458, 26-1287, 30.B08.00, 36HO053, A10320, A141792, A1578, A2502, A28006, A63660, ADH22283, AP 103/3, AR20014PMJ, BFA2601, CA11693, DP1110.10.0450, EAF921, ELP9529, F 026 400 564, F244901, FA1144, FA-458S |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Висота | 45 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 45 |
| Довжина [мм] | 195 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 185 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 774,65 ₴




