
Фільтр паливний Ford Focus/Kuga 1.5/2.0EcoBlue 18-, Mann Filter WK 11 024
4 287,54 ₴
- В наявності
- Код: WK 11 024
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Ford Focus/Kuga 1.5/2.0EcoBlue 18-, Mann Filter WK 11 024. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
WK 11 024
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
WK 11 024 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — FOCUS IV (HN) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 EcoBlue 95 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 EcoBlue 120 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 ST EcoBlue 190 л.с. | 2019–н.в. |
| FORD — FOCUS IV Turnier (HP) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 EcoBlue 95 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 EcoBlue 120 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 ST EcoBlue 190 л.с. | 2019–н.в. |
| FORD — FOCUS IV седан (HM) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 EcoBlue 95 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 EcoBlue 120 л.с. | 2018–н.в. |
| FORD — KUGA III (DFK) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 EcoBlue 120 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 EcoBlue mHEV 150 л.с. | 2019–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WK 11 024 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 176625, 2229 478, 2362 319, 24.530.00, 2571667, 2596971, 266 5861, 97306, ADBP230038, EFF367D, F 026 402 280, JX61-9155-AB, JX61-9155-AC, JX61-9155-AD, JX61-9155-AE, JX61-9155-AF, JX61-9155-AG, JX6Z-9155-D, LVFF839, S 4530 NR, WG2217568, WG2230269 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 129 мм |
| Зовнішній діаметр | 98 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Kuga, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | 7439-92-1; свинець |
| Впускн. Ø [мм] | 10 |
| Випускн.-Ø [мм] | 8 |
| Висота [мм] | 129 |
| Виготовлення фільтра | Прямоточний фільтр |
| Зовнішній діаметр [мм] | 98 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 287,54 ₴







