
Фільтр повітряний Hyundai Venue 1.0-1.6 MPi 19-, Mann Filter C 25 050
818,10 ₴
- В наявності
- Код: C 25 050
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Hyundai Venue 1.0-1.6 MPi 19-, Mann Filter C 25 050. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 25 050
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 25 050 (MANN)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 25 050 |
| Виробник | Mann Filter |
| Кросс-номери | 28113-K2100, AP 198/8, AR1755PMJ, FA2571, J1320569, WA9959, WH 2301 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 249 мм |
| Ширина | 138 мм |
| Висота | 55 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 55 |
| Довжина [мм] | 249 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 138 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 818,10 ₴





