
Фільтр повітряний Mini Cooper/Coupe/Clubman/Countryman (R55-R61) 1.6 N12/N16 06-16, Mann Filter C 37 100
749,73 ₴
- Готово до відправки
- Код: C 37 100
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Mini Cooper/Coupe/Clubman/Countryman (R55-R61) 1.6 N12/N16 06-16, Mann Filter C 37 100. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 37 100
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 37 100 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MINI — MINI (R56) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Cooper 120 л.с. | 2006–н.в. |
| Cooper 115 л.с. | 2010–н.в. |
| Cooper 122 л.с. | 2010–н.в. |
| One 75 л.с. | 2010–н.в. |
| One 98 л.с. | 2010–н.в. |
| MINI — MINI CLUBMAN (R55) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Cooper 120 л.с. | 2007–н.в. |
| Cooper 115 л.с. | 2010–н.в. |
| Cooper 122 л.с. | 2010–н.в. |
| One 98 л.с. | 2010–н.в. |
| MINI — MINI CLUBVAN (R55) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Cooper 122 л.с. | 2012–н.в. |
| One 98 л.с. | 2012–н.в. |
| MINI — MINI COUNTRYMAN (R60) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Cooper 115 л.с. | 2010–н.в. |
| Cooper 122 л.с. | 2010–н.в. |
| Cooper ALL4 122 л.с. | 2014–н.в. |
| One 98 л.с. | 2010–н.в. |
| MINI — MINI PACEMAN (R61) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Cooper 122 л.с. | 2012–н.в. |
| Cooper ALL4 122 л.с. | 2014–н.в. |
| MINI — MINI Roadster (R59) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Cooper 115 л.с. | 2012–н.в. |
| Cooper 122 л.с. | 2012–н.в. |
| MINI — MINI кабрио (R57) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Cooper 116 л.с. | 2009–н.в. |
| Cooper 120 л.с. | 2009–н.в. |
| Cooper 122 л.с. | 2010–н.в. |
| One 98 л.с. | 2010–н.в. |
| MINI — MINI купе (R58) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Cooper 115 л.с. | 2011–н.в. |
| Cooper 122 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 37 100 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 108334, 13 71 7 561 235, 1512-4319, 28.0002-0490.2, 30.346.00, 312 321 0010, 71-01439-SX, 803104301, A0444, A141233, A1498, A2429, A63398, ADG02292, AFAU061, BFA2053, CA10693, E1172L, EAF758, F 026 400 549, FA-0130JM, FA-0130JM, FA-0130JM, FA-2078 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 366 мм |
| Ширина | 131 мм |
| Висота | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Mini |
| Сумісність з моделлю | Mini Clubvan, Clubman |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 50 |
| Довжина [мм] | 366 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 131 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 749,73 ₴





