
Фільтр повітряний Audi Q3 2.5RS TFSI 13-18/VW Golf 3.2 R32 05-09/CC 3.6FSI 12-16/Eos 3.2/3.6FSI 06-10, Mann Filter C 36 188/1
1 097,20 ₴
- В наявності
- Код: C 36 188/1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Audi Q3 2.5RS TFSI 13-18/VW Golf 3.2 R32 05-09/CC 3.6FSI 12-16/Eos 3.2/3.6FSI 06-10, Mann Filter C 36 188/1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 36 188/1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 36 188/1 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A3 (8P1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.2 V6 quattro 250 л.с. | 2003–2009 |
| AUDI — A3 Sportback (8PA) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.2 V6 quattro 250 л.с. | 2004–2009 |
| RS3 quattro 340 л.с. | 2011–2012 |
| AUDI — Q3 (8U) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| RS 310 л.с. | 2013–н.в. |
| RS 2.5 quattro 340 л.с. | 2013–н.в. |
| RS performance 2.5 quattro | 2015–н.в. |
| AUDI — TT (8J3) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.2 V6 quattro 250 л.с. | 2006–2010 |
| AUDI — TT Roadster (8J9) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.2 V6 quattro 250 л.с. | 2007–2010 |
| SKODA — SUPERB (3T4) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.6 V6 4x4 260 л.с. | 2008–н.в. |
| SKODA — SUPERB универсал (3T5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.6 V6 4x4 260 л.с. | 2009–н.в. |
| VW — CC (357) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.6 FSI 4motion 300 л.с. | 2008–2010 |
| VW — CC (358) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.6 FSI 4motion 300 л.с. | 2011–н.в. |
| VW — EOS (1F7, 1F8) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.2 V6 250 л.с. | 2006–2009 |
| 3.6 V6 260 л.с. | 2009–2010 |
| VW — GOLF V (1K1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.2 R32 4motion 250 л.с. | 2005–2008 |
| VW — PASSAT (362) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.6 FSI 4motion 300 л.с. | 2011–н.в. |
| VW — PASSAT (3C2) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.2 FSI 4motion 250 л.с. | 2005–2010 |
| 3.6 R36 4motion 300 л.с. | 2007–2010 |
| VW — PASSAT Variant (365) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.6 FSI 4motion 300 л.с. | 2011–н.в. |
| VW — PASSAT Variant (3C5) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.2 FSI 4motion 250 л.с. | 2005–2010 |
| 3.6 R36 4motion 300 л.с. | 2007–2010 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 36 188/1 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 180032910, 1K0 129 620 B, 30.A35.00, 47831, 60832, A0354, A1260, A1960, A2226, A2739, ADV182220, B13MR0051, CA10328, CA10765, E701L01, EAF627, F 026 400 477, FA715z, HP 2420 A, K 7099/1, PA7542, PA7959, QFA0263, S 3A35 A, V10-1620, VFA1186, WG1215933 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 346 мм |
| Ширина | 223 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, A3, Passat, TT, Golf, Q3, Eos |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 58 |
| Довжина [мм] | 346 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 223 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 097,20 ₴





