
Фільтр паливний VW LT 2.4D/T3 1.6D/TD -88, Mann Filter WK 842/3
1 043,77 ₴
- В наявності
- Код: WK 842/3
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний VW LT 2.4D/T3 1.6D/TD -88, Mann Filter WK 842/3. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
WK 842/3
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
WK 842/3 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — COURIER фургон (F3L, F5L) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 D 60 л.с. | 1991–1996 |
| FORD — ESCORT '91 Courrier (AVL) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 D 60 л.с. | 1990–1994 |
| FORD — ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 D 60 л.с. | 1989–1990 |
| FORD — ESCORT IV Break (AWF, AVF) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 D 60 л.с. | 1989–1990 |
| FORD — ESCORT Mk V (GAL) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 D 60 л.с. | 1990–1992 |
| FORD — ESCORT V Turnier (ANL) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 D 60 л.с. | 1990–1992 |
| FORD — FIESTA III (GFJ) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 D 60 л.с. | 1989–1995 |
| FORD — FIESTA фургон (FVD) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 D (FVJ) 60 л.с. | 1989–1995 |
| FORD — ORION II (AFF) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 D 60 л.с. | 1989–1990 |
| FORD — ORION III (GAL) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 D 60 л.с. | 1990–1993 |
| 1.8 TD 90 л.с. | 1992–1993 |
| LAND ROVER — FREELANDER (LN) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 DI 4x4 98 л.с. | 1998–2000 |
| LAND ROVER — FREELANDER Soft Top (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 DI 4x4 98 л.с. | 1998–2006 |
| ROVER — 200 (RF) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 220 D/SD 86 л.с. | 1995–2000 |
| 220 SDi 105 л.с. | 1995–2000 |
| ROVER — 25 (RF) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 iDT 101 л.с. | 1999–2005 |
| 2.0 iDT 113 л.с. | 2002–2004 |
| ROVER — 400 (RT) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 420 D 86 л.с. | 1995–2000 |
| 420 Di 105 л.с. | 1995–2000 |
| ROVER — 400 Наклонная задняя часть (RT) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 420 D 86 л.с. | 1995–2000 |
| 420 Di 105 л.с. | 1995–2000 |
| ROVER — 45 (RT) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 iDT 101 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 iDT 113 л.с. | 2004–2005 |
| ROVER — 45 седан (RT) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 iDT 101 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 iDT 113 л.с. | 2004–2005 |
| SEAT — TERRA (24) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 D 45 л.с. | 1990–1994 |
| 1.4 D 48 л.с. | 1990–1995 |
| SEAT — TERRA фургон (024A) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 D 45 л.с. | 1990–1992 |
| 1.4 D 48 л.с. | 1990–1992 |
| VW — CARAVELLE III автобус (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TD 70 л.с. | 1984–1992 |
| 1.6 TD Syncro 70 л.с. | 1986–1992 |
| 1.7 D 57 л.с. | 1986–1992 |
| VW — GOLF II (19E, 1G1) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 D 54 л.с. | 1983–1991 |
| 1.6 TD 70 л.с. | 1983–1991 |
| VW — JETTA II (19E, 1G2, 165) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 D 54 л.с. | 1984–1991 |
| 1.6 TD 70 л.с. | 1984–1991 |
| VW — LT 28-35 I c бортовой платформой/ходовая часть (281-363) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 D 78 л.с. | 1982–1992 |
| 2.4 D 75 л.с. | 1978–1991 |
| 2.4 TD 102 л.с. | 1982–1993 |
| VW — LT 28-35 I автобус (281-363) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 D 75 л.с. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WK 842/3 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 450 906 172, 00962, 058 212 08, 100 127 0006, 102 731, 1118702600, 122-06016, 122-14071, 1520090, 152071760562, 1530-1050, 1655 556, 16901-S37-E30, 1720020, 180014110, 191 127 401, 191 127 401 C, 191 127 401 K, 191 127 401 P, 21-00041-SX, 2136851 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 150 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Сумісність з маркою | Rover, Land Rover, Volkswagen, Honda, Ford, Seat |
| Сумісність з моделлю | Escort, Freelander, Polo, Jetta, 25, Transporter, Orion, Accord, 45, Civic, Fiesta, Golf, 400, Streetwise |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Впускн. Ø [мм] | 8 |
| Випускн.-Ø [мм] | 8 |
| Висота [мм] | 150 |
| Виготовлення фільтра | Прямоточний фільтр |
| Зовнішній діаметр [мм] | 80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 043,77 ₴





