
Фільтр повітряний Seat Ibiza 1.4-1.6 16V/Skoda Fabia 1.4 00-09/VW Caddy 1.4 04-10/Golf 1.4-1.6 00-06, Mann Filter C 2998/5 X
832,16 ₴
- В наявності
- Код: C 2998/5 X
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Seat Ibiza 1.4-1.6 16V/Skoda Fabia 1.4 00-09/VW Caddy 1.4 04-10/Golf 1.4-1.6 00-06, Mann Filter C 2998/5 X. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 2998/5 X
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 2998/5 X (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SEAT — CORDOBA (6L2) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 2002–2007 |
| 1.4 16V 100 л.с. | 2002–2009 |
| SEAT — IBIZA IV (6L1) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 2002–2007 |
| 1.4 16V 100 л.с. | 2002–2009 |
| SEAT — LEON (1M1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16 V 105 л.с. | 2000–2006 |
| SEAT — TOLEDO II (1M2) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 105 л.с. | 2000–2006 |
| SKODA — FABIA (6Y2) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 1999–2008 |
| 1.4 16V 100 л.с. | 1999–2008 |
| SKODA — FABIA Combi (6Y5) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 100 л.с. | 2000–2007 |
| 1.4 16V 75 л.с. | 2000–2007 |
| SKODA — FABIA Praktik (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2004–2007 |
| SKODA — FABIA седан (6Y3) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 1999–2007 |
| 1.4 16V 100 л.с. | 1999–2007 |
| SKODA — LAURA (1Z3) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2004–2006 |
| SKODA — OCTAVIA Combi (1Z5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2004–2006 |
| VW — BORA (1J2) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 105 л.с. | 2000–2005 |
| VW — BORA универсал (1J6) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 105 л.с. | 2000–2005 |
| VW — CADDY III универсал (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2004–2006 |
| VW — CADDY III фургон (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2004–2006 |
| VW — DERBY седан (9A4) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.4 101 л.с. | 2003–н.в. |
| VW — GOLF IV (1J1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 105 л.с. | 2000–2005 |
| VW — GOLF IV Variant (1J5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 105 л.с. | 2000–2006 |
| VW — GOLF PLUS (5M1, 521) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 2005–н.в. |
| VW — GOLF V (1K1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 2003–2006 |
| VW — GOLF VAN IV Variant (1J5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 105 л.с. | 2000–2006 |
| VW — POLO (9N_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 2001–2008 |
| 1.4 16V 101 л.с. | 2001–2008 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 2998/5 X |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 02335, 036 129 620 D, 036 198 620, 1 457 433 059, 109 041, 1118600800, 112 129 0021, 1500076, 1512-1010, 152071758658, 1716530, 18237, 18237, 2133035, 26-0202, 28.0002-0025.2, 2998/5X-LF-PCS-MS, 30.158.00, 30365, 50013311, 585042, 60815, 70334 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 288 мм |
| Ширина | 188 мм |
| Висота | 42 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Caddy, Cordoba, Polo, Toledo, Fabia, Octavia, Leon, Golf, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 42 |
| Довжина [мм] | 288 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з прокладкою |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 188 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 832,16 ₴







