
Фільтр повітряний Audi A6 2.7TDI/3.0TDI V6 04-11, Mann Filter C 17 137 X
1 058,37 ₴
- В наявності
- Код: C 17 137 X
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Audi A6 2.7TDI/3.0TDI V6 04-11, Mann Filter C 17 137 X. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 17 137 X
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 17 137 X (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A6 (4F2, C6) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 TDI 180 л.с. | 2004–2008 |
| 2.7 TDI 163 л.с. | 2004–2011 |
| 2.7 TDI 190 л.с. | 2008–2011 |
| 2.7 TDI quattro 180 л.с. | 2004–2008 |
| 2.7 TDI quattro 163 л.с. | 2005–2011 |
| 2.7 TDI quattro 190 л.с. | 2008–2011 |
| 3.0 TDI quattro 225 л.с. | 2004–2006 |
| 3.0 TDI quattro 211 л.с. | 2004–2011 |
| 3.0 TDI quattro 233 л.с. | 2006–2008 |
| 3.0 TDI quattro 240 л.с. | 2008–2011 |
| AUDI — A6 Allroad (4FH, C6) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 TDI quattro 180 л.с. | 2006–2008 |
| 2.7 TDI quattro 163 л.с. | 2006–2011 |
| 2.7 TDI quattro 190 л.с. | 2008–2011 |
| 3.0 TDI quattro 233 л.с. | 2006–2008 |
| 3.0 TDI quattro 211 л.с. | 2006–2011 |
| 3.0 TDI quattro 240 л.с. | 2008–2011 |
| AUDI — A6 Avant (4F5, C6) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 TDI 180 л.с. | 2005–2008 |
| 2.7 TDI 163 л.с. | 2005–2011 |
| 2.7 TDI 190 л.с. | 2008–2011 |
| 2.7 TDI quattro 180 л.с. | 2005–2008 |
| 2.7 TDI quattro 163 л.с. | 2005–2011 |
| 2.7 TDI quattro 190 л.с. | 2008–2011 |
| 3.0 TDI quattro 225 л.с. | 2005–2006 |
| 3.0 TDI quattro 211 л.с. | 2005–2011 |
| 3.0 TDI quattro 233 л.с. | 2006–2008 |
| 3.0 TDI quattro 240 л.с. | 2008–2011 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 17 137 X |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 059 133 843 B, 07.14.001, 111 788, 112 321 0022, 1512-2675, 1638020880, 1710170, 180027810, 2133313, 26-0662, 27.598.00, 28.0002-0195.2, 48476, 585760, 70180, 71-01204-SX, 8A0128, A 8003, A0154, A1242, A141406, A2201, A63227, ADV182253, AR 371/3 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 192 мм |
| Внутрішній діаметр | 105 мм |
| Зовнішній діаметр | 166 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 192 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з прокладкою |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 46 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 166 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 058,37 ₴








