
Фільтр повітряний Renault Kadjar 1.5/1.6 dCi 15-, Mann Filter C 26 280
617,45 ₴
- В наявності
- Код: C 26 280
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Renault Kadjar 1.5/1.6 dCi 15-, Mann Filter C 26 280. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 26 280
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 26 280 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — KADJAR (HA_, HL_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 110 | 2015–н.в. |
| 1.6 dCi 130 | 2015–н.в. |
| 1.6 dCi 130 4x4 | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 26 280 |
| Виробник | Mann Filter |
| Кросс-номери | 1500627, 153071762603, 153071762639, 16 50 04E A0C, 16 54 64E A0C, 16 54 670 33R, 170209, 2638470, 50014941, 701 848, 8A0865, A-10414, A1803, A2579, ADR162223, AP 124/3, AR25040PMJS, BFA2549, CA12109, CAF101392P, DP1110.10.0801, E1335L, EAF3735.10 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 252 мм |
| Ширина | 172 мм |
| Висота | 40 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Користувацькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 40 |
| Довжина [мм] | 252 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 172 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 617,45 ₴



