
Фільтр повітряний Jaguar X-Type 2.0 V6/2.5 V6/3.0 V6 01-09, Mann Filter C 38 116
485,68 ₴
- В наявності
- Код: C 38 116
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Jaguar X-Type 2.0 V6/2.5 V6/3.0 V6 01-09, Mann Filter C 38 116. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 38 116
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 38 116 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| JAGUAR — X-TYPE (CF1) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 V6 156 л.с. | 2002–2005 |
| 2.5 V6 Привод на все колеса 196 л.с. | 2001–2009 |
| 3.0 V6 Привод на все колеса 230 л.с. | 2001–2007 |
| JAGUAR — X-TYPE Estate (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 V6 156 л.с. | 2003–2009 |
| 2.5 196 л.с. | 2004–2009 |
| 3.0 230 л.с. | 2004–2009 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 38 116 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1500595, 170358, 18-12 321 0001, 1X 43 9601 AA, 26-2349, 26-2522, 28.0002-0547.2, 30.399.00, 38116-LF-PCS-MS, 585309, 8A0566, A141440, A1742, A2845, A63160, ADJ132229, AFAU249, AP 193/1, AR9708PM, BFA2130, C2S 11215, C2S 51377, CA9708, CAF100863P |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 156 мм |
| Висота | 42 мм |
| Сумісність з маркою | Jaguar |
| Сумісність з моделлю | X-Type |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 42 |
| Довжина [мм] | 380 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 156 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 485,68 ₴





