
Фільтр повітряний Toyota Rav4/Camry 2.5Hybrid 17-/C-HR/Corolla 1.2/2.0 16-/Lexus ES/RX/NX 2.5 18-, Mann Filter C 27 063
769,52 ₴
- Готово до відправки
- Код: C 27 063
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Toyota Rav4/Camry 2.5Hybrid 17-/C-HR/Corolla 1.2/2.0 16-/Lexus ES/RX/NX 2.5 18-, Mann Filter C 27 063. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 27 063
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 27 063 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — UX (_AA1_, _AH1_, _MA1_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 200 (MZAA10) 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 200 (MZAA10) 171 л.с. | 2018–н.в. |
| TOYOTA — C-HR (_X1_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 (NGX10_) 116 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.2 4WD (NGX50) 131 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.2 4WD (NGX50_) 116 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 (ZGX10_) 148 л.с. | 2016–н.в. |
| TOYOTA — CAMRY (_V7_, _VA7_, _VH7_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 Hybrid (AXVH71_) 178 л.с. | 2017–н.в. |
| TOYOTA — COROLLA седан (_E21_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 VVTi (ZRE210) 122 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.6 VVTi (ZRE210) 132 л.с. | 2019–н.в. |
| TOYOTA — HIGHLANDER (GSU7_, AXUH7_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 Hybrid AWD (AXUH78) 245 л.с. | 2022–н.в. |
| TOYOTA — RAV 4 V (_A5_, _H5_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 Hybrid (AXAH52) 178 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.5 Hybrid AWD (AXAH54) 222 л.с. | 2018–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 27 063 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1500640, 1512-4253, 153071762602, 17801-0T060, 17801-77050, 184066, 30.C05.00, 30-12 321 0046, 600 820, A-10412, A146952, A2725, A3067, ADT322131, AFAU414, AP 178/4, AR1695PM, BFA2582, CA12289, CP 0261, DP1110.10.0643, E1685L, EAF1029, EAF3711.10 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 269 мм |
| Ширина | 151 мм |
| Висота | 37 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla, Camry, RAV4, Highlander, UX |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 37 |
| Довжина [мм] | 269 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 151 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 769,52 ₴





