
Фільтр повітряний Lexus ES 3.5 12-18/Toyota Rav4 2.0/2.4/3.5 05-13/Camry 3.5 V6 06-11/Avensis 2.0 08-, Mann Filter C 26 003
735,82 ₴
- В наявності
- Код: C 26 003
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Lexus ES 3.5 12-18/Toyota Rav4 2.0/2.4/3.5 05-13/Camry 3.5 V6 06-11/Avensis 2.0 08-, Mann Filter C 26 003. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 26 003
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 26 003 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BYD — S6 (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 140 л.с. | 2011–2017 |
| 2.4 160 л.с. | 2011–2014 |
| 2.4 167 л.с. | 2011–2017 |
| LEXUS — ES (AVV6_, GSV6_, ASV6_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 350 277 л.с. | 2012–н.в. |
| LEXUS — ES (F1, F2) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 300 188 л.с. | 1991–1997 |
| LEXUS — ES (GSV4_, ACV4_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 277 л.с. | 2006–2012 |
| LOTUS — EVORA (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 S 350 л.с. | 2010–н.в. |
| LOTUS — EXIGE (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 S 350 л.с. | 2012–н.в. |
| PONTIAC — VIBE универсал (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 155 л.с. | 2009–2010 |
| TOYOTA — ALPHARD / VELLFIRE (GGH2_, ANH2_, ATH2_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 170 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.4 4WD 170 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.5 275 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.5 280 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.5 4WD 280 л.с. | 2008–н.в. |
| TOYOTA — AVALON седан (GSX3_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 272 л.с. | 2005–2012 |
| 3.5 (GSX30_) 269 л.с. | 2005–2012 |
| TOYOTA — CAMRY седан (_XV4_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 277 л.с. | 2008–2011 |
| 3.5 (GSV40_) 272 л.с. | 2006–2011 |
| TOYOTA — ESTIMA III (ACR5_, GSR5_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 170 л.с. | 2005–н.в. |
| TOYOTA — RAV 4 III (ACA3_, ACE_, ALA3_, GSA3_, ZSA3_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 4WD (ACA31, ACA33) 170 л.с. | 2005–2013 |
| 2.0 VVT-i 4WD 152 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 VVTi 170 л.с. | 2005–н.в. |
| TOYOTA — VENZA (GGV1_, AGV1_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 272 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.5 4WD 272 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 26 003 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 AF2 335, 0396-1012, 121-17055, 1512-2628, 153071762550, 1667452580, 1713701, 17801-31120, 17801-AD010, 184414, 19372637, 20-02-257, 20257, 26003-LF-PCS-MS, 26-1336, 28.0002-0487.2, 30.452.00, 30-12 321 0031, 71-01071-SX, 8A0523, A1015, A10156 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 253 мм |
| Ширина | 239 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota, BYD, Pontiac |
| Сумісність з моделлю | Alphard / Vellfire, Previa, Venza, Avalon, Camry, RAV4, Vibe, Exige, Evora, S6, ES |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 58 |
| Довжина [мм] | 253 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 239 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 735,82 ₴





