
Фільтр повітряний Jaguar S-Type 2.5 V6-3.0 V6/4.2 V8 99-08/XF/XJ 2.0/2.2D/2.7-3.0D/3.0 V6/4.2/5.0 08-, Mann Filter C 30 115
599,16 ₴
- В наявності
- Код: C 30 115
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Jaguar S-Type 2.5 V6-3.0 V6/4.2 V8 99-08/XF/XJ 2.0/2.2D/2.7-3.0D/3.0 V6/4.2/5.0 08-, Mann Filter C 30 115. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 30 115
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 30 115 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| JAGUAR — S-TYPE (CCX) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 V6 200 л.с. | 2002–2007 |
| 2.7 D 207 л.с. | 2004–2007 |
| 3.0 V6 238 л.с. | 1999–2007 |
| 4.2 V8 298 л.с. | 2002–2007 |
| R 4,2 V8 396 л.с. | 2002–2007 |
| JAGUAR — XF (_J05_, CC9) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 241 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 D 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 D 190 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 D 200 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.7 D 207 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.0 238 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.0 340 л.с. | 2012–н.в. |
| 3.0 AWD 340 л.с. | 2012–н.в. |
| 3.0 D 211 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.0 D 241 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.0 D 275 л.с. | 2009–н.в. |
| 4.2 298 л.с. | 2008–н.в. |
| 4.2 Kompressor 416 л.с. | 2008–н.в. |
| 5.0 385 л.с. | 2009–н.в. |
| 5.0 Kompressor 471 л.с. | 2009–н.в. |
| 5.0 Kompressor 510 л.с. | 2009–н.в. |
| 5.0 XFR-S 550 л.с. | 2012–н.в. |
| JAGUAR — XF SPORTBRAKE (CC9) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 D 163 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 D 200 л.с. | 2012–н.в. |
| 3.0 D 241 л.с. | 2012–н.в. |
| 3.0 D 275 л.с. | 2012–н.в. |
| 5.0 XFR-S 550 л.с. | 2014–н.в. |
| JAGUAR — XJ (X350, X358) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2,7 D 207 л.с. | 2005–2009 |
| 3.0 238 л.с. | 2003–2009 |
| 3.5 258 л.с. | 2003–2009 |
| 4.2 298 л.с. | 2003–2009 |
| R 395 л.с. | 2003–2009 |
| JAGUAR — XJ (X35_, _J12_, _J24_) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 241 л.с. | 2012–н.в. |
| 3.0 238 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 340 л.с. | 2012–н.в. |
| 3.0 AWD 340 л.с. | 2012–н.в. |
| 3.0 D | 2015–н.в. |
| 3.0 D 275 л.с. | 2009–н.в. |
| 5.0 V 8 385 л.с. | 2009–н.в. |
| 5.0 V8 471 л.с. | 2009–н.в. |
| 5.0 V8 510 л.с. | 2009–н.в. |
| 5.0 V8 550 л.с. | 2013–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 30 115 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 109207, 1500596, 1512-4316, 1638024380, 1718610, 2133756, 26-1396, 2W93-9601-AC, 30.A33.00, 30115-LF-PCS-MS, 585264, 71-01348-SX, 8A0292, A141444, A1712, A2541, A46001, A63251, ADJ132201, AFAU219, AJ8 2766, AP 193/5, AR30115PM, BFA2097, C2Z 15037 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 294 мм |
| Ширина | 171 мм |
| Висота | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Jaguar |
| Сумісність з моделлю | S-Type, XF, XJ, xf sportbrake |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 50 |
| Довжина [мм] | 294 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 171 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599,16 ₴





