
Фільтр повітряний Skoda Fabia 1.0-1.4 99-03/Fabia/Praktik/Roomster/Seat Ibiza/VW Polo 1.2 12V 07-15, Mann Filter C 2295/2
699,15 ₴
- В наявності
- Код: C 2295/2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Skoda Fabia 1.0-1.4 99-03/Fabia/Praktik/Roomster/Seat Ibiza/VW Polo 1.2 12V 07-15
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 2295/2 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 002-20-14472, 1 457 433 532, 100 321 0009, 110 938, 1118603800, 1500058, 1512-1026, 152071758645, 16235, 16235, 1716510, 180026910, 2132993, 2295/2-LF-PCS-MS, 24394, 26-0111, 28.0002-0012.2, 30.132.00, 36VW001, 50013907, 585136, 5JF 129 620 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 213 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Fox, Polo, Toledo, Rapid, Fabia, Roomster, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 58 |
| Довжина [мм] | 213 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 220 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699,15 ₴





