
Фільтр повітряний Volvo S60/V60/S90/V90/XC60/XC90 2.0 B3-B6 Mild-Hybrid/T4-T8 16-, Mann Filter C 29 021
1 067,26 ₴
- Готово до відправки
- Код: C 29 021
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Volvo S60/V60/S90/V90/XC60/XC90 2.0 B3-B6 Mild-Hybrid/T4-T8 16-, Mann Filter C 29 021. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 29 021
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 29 021 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VOLVO — S60 III (224) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| T4 190 л.с. | 2019–н.в. |
| T4 Polestar 210 л.с. | 2019–н.в. |
| T5 250 л.с. | 2019–н.в. |
| T5 AWD 250 л.с. | 2019–н.в. |
| T5 AWD 249 л.с. | 2019–н.в. |
| VOLVO — S90 II (234) (19) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 249 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 D3 150 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 D4 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 D4 163 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 D4 AWD 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 D5 AWD 235 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 D5 Polestar AWD 240 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 T4 190 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 T4 Polestar 210 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 T5 254 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 T6 AWD 320 л.с. | 2016–н.в. |
| D4 Drive-E Polestar 200 л.с. | 2016–н.в. |
| D4 Drive-E Polestar AWD 200 л.с. | 2016–н.в. |
| T5 250 л.с. | 2017–н.в. |
| T5 Drive-E Polestar 253 л.с. | 2017–н.в. |
| T6 AWD 310 л.с. | 2017–н.в. |
| T6 Drive-E Polestar AWD 334 л.с. | 2016–н.в. |
| T6 Drive-E Polestar AWD 326 л.с. | 2017–н.в. |
| T8 Plug-in Hybrid AWD 407 л.с. | 2017–н.в. |
| VOLVO — V90 II универсал (235, 236) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D3 150 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 D3 AWD 150 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 D4 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 D4 163 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 D4 AWD 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 D5 AWD 235 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 Hybrid AWD 320 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 T4 190 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 T4 Polestar 210 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 T5 254 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 T5 250 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 T5 AWD 254 л.с. | 2016–2018 |
| 2.0 T6 AWD 320 л.с. | 2016–н.в. |
| D4 Polestar 200 л.с. | 2016–н.в. |
| D5 Mild Hybrid AWD 235 л.с. | 2020–н.в. |
| D5 Polestar AWD 239 л.с. | 2016–н.в. |
| Polestar AWD 200 л.с. | 2016–н.в. |
| T5 Polestar 253 л.с. | 2019–н.в. |
| T6 AWD 310 л.с. | 2017–н.в. |
| T6 Polestar AWD 326 л.с. | 2017–н.в. |
| VOLVO — XC90 II (256) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D5 Polestar AWD 240 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 T5 AWD 249 л.с. | 2016–2018 |
| 2.0 T5 AWD 250 л.с. | 2017–н.в. |
| D5 AWD 235 л.с. | 2016–2019 |
| D5 DRIVe Polestar AWD 239 л.с. | 2016–н.в. |
| T5 Drive-E Polestar AWD 239 л.с. | 2017–н.в. |
| T5 Polestar AWD 253 л.с. | 2019–н.в. |
| T6 AWD 310 л.с. | 2017–н.в. |
| T6 Polestar AWD 326 л.с. | 2017–н.в. |
| T6 Polestar AWD 334 л.с. | 2017–н.в. |
| D4 | 2015–н.в. |
| D4 AWD | 2015–н.в. |
| D5 4WD 224 л.с. | 2014–н.в. |
| T5 AWD | 2015–н.в. |
| T6 AWD | 2014–н.в. |
| T8 Hybrid AWD | 2015–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 29 021 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 039.182, 108329, 121-56060, 1500630, 1512-4307, 153071762621, 1689025680, 26-2429, 30.C01.00, 31370089, 48557, 512 321 0007, 585580, 8A0836, A0657, A1813, A2588, A63743, ADF122220, AFAU360, AP 180/4, AR29021PMS, B13MR0113, BFA2546, CA12077, DAF4233 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 285 мм |
| Ширина | 234 мм |
| Висота | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | S60, XC60, XC90, V90 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 60 |
| Довжина 1 [мм] | 199 |
| Довжина [мм] | 285 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина 1 [мм] | 148 |
| Ширина [мм] | 234 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 067,26 ₴







