
Фільтр повітряний Audi A4/A5 2.0TFSI 15-, Mann Filter C 17 012/1
1 225,69 ₴
- В наявності
- Код: C 17 012/1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Audi A4/A5 2.0TFSI 15-, Mann Filter C 17 012/1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 17 012/1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 17 012/1 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A4 (8W2, 8WC, B9) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TFSI | 2015–н.в. |
| AUDI — A4 Avant (8W5, 8WD, B9) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TFSI | 2015–н.в. |
| AUDI — A5 (F53, F5P) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TFSI 190 л.с. | 2016–н.в. |
| AUDI — A5 Sportback (F5A, F5F) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TFSI 190 л.с. | 2017–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 17 012/1 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 102970, 112 321 0047, 116 698, 1500666, 153071762675, 17012/1-LF-PCS-MS, 27.G10.00, 50014962, 8A0860, 8W0 133 843 B, 8W0 133 843 E, A0803, A1944, A2738, A63738, ADV182271, AK 370/3, AR2252, BFA2620, C 17 012, CA12575, DP1110.10.0794, E1454L, EAF992 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 125 мм |
| Внутрішній діаметр | 82 мм |
| Зовнішній діаметр | 170 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A4, A5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 125 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 170 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 225,69 ₴







