Топ

Фільтр повітряний Mitsubishi Outlander 2.0/2.4/3.0GT/Lancer 1.6-1.8/Citroen C4 Aircross 1.6/2.0 12-, Mann Filter C 25 654
693,38 ₴
- В наявності
- Код: C 25 654
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Mitsubishi Outlander 2.0/2.4/3.0GT/Lancer 1.6-1.8/Citroen C4 Aircross 1.6/2.0 12-, Mann Filter C 25 654. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 25 654
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 25 654 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — AIRCROSS (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 117 л.с. | 2012–н.в. |
| MITSUBISHI — ASX (GA_W_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 LPG 117 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 139 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 117 л.с. | 2010–н.в. |
| MITSUBISHI — CEDIA седан (CY/Z_A) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 117 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 143 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 Bifuel 143 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 Flex 140 л.с. | 2009–н.в. |
| MITSUBISHI — GALANT FORTIS SPORTBACK (CX_A) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 117 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.8 (CX3A) 143 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.8 Bifuel 143 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 Flex 140 л.с. | 2009–н.в. |
| MITSUBISHI — GRANDIS (NA_W) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 165 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.4 177 л.с. | 2004–н.в. |
| MITSUBISHI — OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 Bifuel 146 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 Bifuel 4WD 146 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.4 4WD 167 л.с. | 2012–н.в. |
| 3.0 4WD 230 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 GT 4WD 227 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 146 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 4WD 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 4WD 146 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.4 4WD 169 л.с. | 2012–н.в. |
| PEUGEOT — 4008 (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 AWC 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 117 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 25 654 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 121-12111, 1500A513, 1512-2636, 153071762545, 16 099 073 80, 16 099 073 80, 1638028380, 170203, 19372644, 20-05-534, 20534, 26-1310, 28.0002-0476.2, 30.709.00, 32-12 321 0012, 585898, 71-01101-SX, 723 091, 8A0441, A10395, A140833, A1415, A3022, A63745 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 256 мм |
| Ширина | 207 мм |
| Висота | 56 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | ASX, Lancer, Outlander, 4008, Grandis |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 56 |
| Довжина [мм] | 256 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 207 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 693,38 ₴






