
Фільтр повітряний Audi A6/A7/A8 1.8TFSI/2.0TDI/TFSI 11-, Mann Filter C 15 010
1 066 ₴
- В наявності
- Код: C 15 010
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Audi A6/A7/A8 1.8TFSI/2.0TDI/TFSI 11-, Mann Filter C 15 010. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 15 010
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 15 010 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A6 (4G2, C7, 4GC) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2012–2018 |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 190 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI 211 л.с. | 2011–2013 |
| 2.0 TFSI 180 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TFSI 252 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TFSI hybrid 211 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro | 2014–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 211 л.с. | 2012–2013 |
| AUDI — A6 Avant (4G5, C7, 4GD) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2012–2018 |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 190 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI 180 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TFSI 252 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro | 2015–н.в. |
| AUDI — A7 Sportback (4GA, 4GF) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 TFSI | 2015–н.в. |
| 2.0 TFSI 252 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 15 010 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 07.14.014, 109215, 1118609700, 112 321 0027, 113 904, 1500421, 15010-LF-PCS-MS, 1512-4117, 153071762409, 1667445180, 1710017, 180028110, 18474, 18474, 26-1428, 27.A54.00, 28.0002-0254.2, 4G0 133 843 H, 4G0 133 843 K, 50014508, 585799, 71-01473-SX |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 123 мм |
| Внутрішній діаметр | 79 мм |
| Зовнішній діаметр | 157 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 122 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 161 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 066 ₴






