
Фільтр повітряний Ford Mondeo 1.8/2.0/DI/TDCi/2.2TDCi/2.5 V6/3.0 V6 00-07, Mann Filter C 3498
442,57 ₴
- В наявності
- Код: C 3498
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Ford Mondeo 1.8/2.0/DI/TDCi/2.2TDCi/2.5 V6/3.0 V6 00-07, Mann Filter C 3498. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 3498
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 3498 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — MONDEO III (B5Y) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 16V 110 л.с. | 2000–2007 |
| 1.8 16V 125 л.с. | 2000–2007 |
| 1.8 SCi 130 л.с. | 2003–2007 |
| 2.0 16V 146 л.с. | 2000–2007 |
| 2.0 16V DI / TDDi / TDCi 90 л.с. | 2000–2007 |
| 2.0 16V TDDi / TDCi 115 л.с. | 2000–2007 |
| 2.0 TDCi 130 л.с. | 2001–2007 |
| 2.2 TDCi 150 л.с. | 2004–2007 |
| 2.2 TDCi 155 л.с. | 2004–2007 |
| 2.5 V6 24V 170 л.с. | 2000–2007 |
| 3.0 V6 24V 204 л.с. | 2004–2007 |
| ST220 226 л.с. | 2002–2007 |
| FORD — MONDEO III Clipper (BWY) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 16V 110 л.с. | 2000–2007 |
| 1.8 16V 125 л.с. | 2000–2007 |
| 1.8 SCi 130 л.с. | 2003–2007 |
| 2.0 16V 146 л.с. | 2000–2007 |
| 2.0 16V DI / TDDi / TDCi 90 л.с. | 2000–2007 |
| 2.0 16V TDDi / TDCi 115 л.с. | 2000–2007 |
| 2.0 TDCi 130 л.с. | 2001–2007 |
| 2.2 TDCi 150 л.с. | 2004–2007 |
| 2.2 TDCi 155 л.с. | 2004–2007 |
| 2.5 V6 24V 170 л.с. | 2000–2007 |
| 3.0 V6 24V 204 л.с. | 2004–2007 |
| ST220 226 л.с. | 2002–2007 |
| FORD — MONDEO III седан (B4Y) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 16V 110 л.с. | 2000–2007 |
| 1.8 16V 125 л.с. | 2000–2007 |
| 1.8 SCi 130 л.с. | 2003–2007 |
| 2.0 16V 146 л.с. | 2000–2007 |
| 2.0 16V DI / TDDi / TDCi 90 л.с. | 2000–2007 |
| 2.0 16V TDDi / TDCi 115 л.с. | 2000–2007 |
| 2.0 TDCi 130 л.с. | 2001–2007 |
| 2.2 TDCi 150 л.с. | 2004–2007 |
| 2.2 TDCi 155 л.с. | 2004–2007 |
| 2.5 V6 24V 170 л.с. | 2000–2007 |
| 3.0 V6 24V 204 л.с. | 2004–2007 |
| ST220 226 л.с. | 2002–2007 |
| LTI — TX (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 TDi 90 л.с. | 2002–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 3498 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 626 816, 1 457 433 047, 1120 167, 1216 907, 1500472, 1512-0906, 152071758653, 1581 167, 16417, 16417, 1712164, 180032210, 1S71 9601 A1B, 1S71 9601 AA, 1S71 9601 AB, 2133531, 26-0056, 28.0002-0083.2, 30.146.00, 301 915, 31434, 3498-LF-PCS-MS |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 143 мм |
| Висота | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Mondeo |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 50 |
| Довжина [мм] | 340 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 143 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 442,57 ₴





