Топ

Фільтр повітряний Renault Kangoo 1.5Blue dCi 21-/Scenic/Megane 1.5-1.7dCi/1.6TCe/1.8Blue dCi 15-, Mann Filter C 22 014
623,32 ₴
- Готово до відправки
- Код: C 22 014
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Renault Kangoo 1.5Blue dCi 21-/Scenic/Megane 1.5-1.7dCi/1.6TCe/1.8Blue dCi 15-, Mann Filter C 22 014. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 22 014
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 22 014 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — ESPACE V (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 dCi 130 | 2015–н.в. |
| 1.6 dCi 160 | 2015–н.в. |
| 1.6 TCe 200 | 2015–н.в. |
| 1.8 TCe 225 225 л.с. | 2016–н.в. |
| RENAULT — GRAND SCÉNIC IV (R9_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 110 110 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 dCi 130 130 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 dCi 160 160 л.с. | 2016–н.в. |
| RENAULT — MEGANE IV (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 Blue dCi 115 (B9A6) 116 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 Blue dCi 95 (B9A2) 95 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 dCi 110 | 2015–н.в. |
| 1.5 dCi 90 | 2015–н.в. |
| 1.6 dCi 130 | 2015–н.в. |
| 1.6 dCi 165 163 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 TCe 205 | 2015–н.в. |
| 1.6 TCe 165 165 л.с. | 2017–н.в. |
| RENAULT — MEGANE IV Grandtour (K9A/M/N_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 Blue dCi 115 (K9A6) 116 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 Blue dCi 95 (K9A2) 95 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 dCi 110 110 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.5 dCi 90 90 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 dCi 130 130 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 dCi 165 163 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 TCe 205 205 л.с. | 2016–н.в. |
| RENAULT — MEGANE IV седан (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 Blue dCi 115 (LVA6) 115 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.5 Blue dCi 95 (LVA2) 95 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.5 dCi 110 110 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.5 dCi 90 (LVA1) 90 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 dCi 130 130 л.с. | 2016–н.в. |
| RENAULT — SCÉNIC IV (J9_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 110 110 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.5 dCi 95 95 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 dCi 130 130 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 dCi 160 160 л.с. | 2016–н.в. |
| RENAULT — TALISMAN (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 110 | 2015–н.в. |
| 1.6 dCi 130 | 2015–н.в. |
| 1.6 dCi 160 | 2015–н.в. |
| 1.6 TCe 150 | 2015–н.в. |
| 1.6 TCe 200 | 2015–н.в. |
| RENAULT — TALISMAN Grandtour (US) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 110 | 2016–н.в. |
| 1.6 dCi 130 | 2016–н.в. |
| 1.6 dCi 160 | 2016–н.в. |
| 1.6 TCe 150 | 2016–н.в. |
| 1.6 TCe 200 | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 22 014 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 05864, 101666, 121-29061, 1512-4304, 1512-4324, 153071762385, 16 54 618 22R, 16 54 682 96R, 16-12 321 0025, 1667447780, 18702, 18702, 210021410, 26-1594, 28.0002-0475.2, 30.712.00, 36RE001, 60076, 608 094 07 00, 701 858, 8A0676, A 608 094 07 00, A0747 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 194 мм |
| Висота | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Scenic, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 80 |
| Довжина [мм] | 220 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 194 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 623,32 ₴





