Топ

Фільтр паливний VW T5 1.6-4.2 95-, Mann Filter WK 730/1
497,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: WK 730/1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний VW T5 1.6-4.2 95-, Mann Filter WK 730/1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
WK 730/1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
WK 730/1 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A3 (8L1) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 101 л.с. | 1996–2003 |
| 1.6 102 л.с. | 2000–2003 |
| 1.8 125 л.с. | 1996–2003 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1996–2003 |
| 1.8 T 180 л.с. | 1998–2003 |
| 1.8 T quattro 150 л.с. | 1996–2003 |
| 1.8 T quattro 180 л.с. | 1998–2003 |
| S3 224 л.с. | 2001–2003 |
| S3 quattro 210 л.с. | 1999–2002 |
| AUDI — A4 (8E2, B6) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 2000–2004 |
| 2.0 130 л.с. | 2000–2004 |
| 2.4 163 л.с. | 2001–2004 |
| 2.4 170 л.с. | 2001–2004 |
| 3.0 220 л.с. | 2000–2004 |
| 3.0 218 л.с. | 2001–2004 |
| 3.0 quattro 220 л.с. | 2000–2004 |
| 3.0 quattro 218 л.с. | 2001–2004 |
| S4 quattro 344 л.с. | 2003–2004 |
| AUDI — A4 (8EC, B7) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 130 л.с. | 2004–2008 |
| 3.0 quattro 218 л.с. | 2004–2006 |
| S4 quattro 344 л.с. | 2004–2008 |
| AUDI — A4 Avant (8E5, B6) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 2001–2004 |
| 2.0 130 л.с. | 2001–2004 |
| 2.4 163 л.с. | 2001–2004 |
| 2.4 170 л.с. | 2001–2004 |
| 3.0 218 л.с. | 2001–2004 |
| 3.0 220 л.с. | 2001–2004 |
| 3.0 quattro 218 л.с. | 2001–2004 |
| 3.0 quattro 220 л.с. | 2001–2004 |
| S4 quattro 344 л.с. | 2003–2004 |
| AUDI — A4 Avant (8ED, B7) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 130 л.с. | 2004–2008 |
| 3.0 218 л.с. | 2004–2006 |
| 3.0 quattro 218 л.с. | 2004–2006 |
| S4 quattro 344 л.с. | 2004–2008 |
| AUDI — A4 B7 Кабриолет (8HE) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| S4 quattro 344 л.с. | 2005–2009 |
| AUDI — A4 кабрио (8H7, B6, 8HE, B7) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 130 л.с. | 2004–2005 |
| 2.4 163 л.с. | 2002–2005 |
| 2.4 170 л.с. | 2002–2005 |
| 3.0 218 л.с. | 2002–2005 |
| 3.0 220 л.с. | 2002–2005 |
| 3.0 quattro 220 л.с. | 2003–2005 |
| S4 quattro 344 л.с. | 2004–2009 |
| AUDI — A8 (4E_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 220 л.с. | 2003–2005 |
| 3.0 218 л.с. | 2003–2006 |
| 3.0 quattro 220 л.с. | 2003–2005 |
| 3.0 quattro 218 л.с. | 2003–2004 |
| 3.7 quattro 280 л.с. | 2002–2006 |
| 4.2 quattro 335 л.с. | 2002–2010 |
| 6.0 W12 quattro 450 л.с. | 2003–2010 |
| AUDI — TT (8N3) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T 180 л.с. | 1998–2006 |
| 1.8 T 150 л.с. | 2002–2006 |
| 1.8 T 163 л.с. | 2005–2006 |
| 1.8 T 190 л.с. | 2005–2006 |
| 1.8 T quattro 180 л.с. | 1998–2006 |
| 1.8 T quattro 224 л.с. | 1998–2006 |
| 1.8 T quattro 240 л.с. | 2005–2006 |
| 1.8 T quattro 190 л.с. | 2005–2006 |
| 3.2 VR6 quattro 250 л.с. | 2003–2006 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WK 730/1 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 450 905 264, 0 450 905 318, 02719, 07.38.018, 100 201 0007, 103 174, 1118700400, 1520075, 152071760693, 1530-1048, 1720120, 180012010, 1J0 201 511 A, 21-00079-SX, 26-0659, 26201, 28.0002-3005.2, 31.718.00, 4145, 4145, 4145/1, 4145/1, 50013419, 587022 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 174 мм |
| Зовнішній діаметр | 75 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 7.9 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda, Seat, Chery |
| Сумісність з моделлю | Bora, Toledo, Kimo, Multivan, A3, A4, Octavia, Transporter, A8, New Beetle, Leon, TT, Golf, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Впускн. Ø [мм] | 7,9 |
| Випускн.-Ø [мм] | 7,9 |
| Висота [мм] | 174 |
| Виготовлення фільтра | Прямоточний фільтр |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 81 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 75 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 497,60 ₴





