
Фільтр повітряний Smart Fortwo 0.8CDI/1.0 07-, Mann Filter C 2716/1
465,10 ₴
- В наявності
- Код: C 2716/1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Smart Fortwo 0.8CDI/1.0 07-, Mann Filter C 2716/1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 2716/1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 2716/1 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SMART — FORTWO Cabrio (451) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 0.8 CDi (451.400) 45 л.с. | 2007–н.в. |
| 0.8 CDi (451.401) 54 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.0 (451.431, 451.480) 71 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.0 Brabus 120 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.0 Brabus (451.433) 98 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.0 Turbo (451.432) 84 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.0 Turbo Brabus (451.433) 102 л.с. | 2010–н.в. |
| SMART — FORTWO купе (451) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 0.8 CDi (451.300) 45 л.с. | 2007–н.в. |
| 0.8 CDi (451.301) 54 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.0 (451.330, 451.334) 61 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.0 (451.331, 451.380) 71 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.0 Brabus (451.333) 98 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.0 Turbo (451.332) 84 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.0 Turbo Brabus (451.333) 102 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 2716/1 |
| Виробник | Mann Filter |
| Кросс-номери | 001 094 03 01, 001 094 03 01, 012 321 0012, 108325, 13.48001, 1500089, 1500450, 1512-4055, 1512-4270, 152071761696, 152071761706, 1613721880, 1712350, 180017210, 18560, 18560, 2133231, 26-0275, 27161-LF-PCS-MS, 28.0002-0050.2, 30.332.00, 304 053, 39220 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 46 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |
| Користувацькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 36 |
| Довжина [мм] | 270 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 112 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 465,10 ₴



