
Фільтр повітряний BMW 5 (F10/F11) 2.0d B47/N47 10-17/X3 (F25)/X4 (F26)/X5 (F15) 2.0d B47 14-18, Mann Filter C 34 120
1 229,47 ₴
- В наявності
- Код: C 34 120
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний BMW 5 (F10/F11) 2.0d B47/N47 10-17/X3 (F25)/X4 (F26)/X5 (F15) 2.0d B47 14-18, Mann Filter C 34 120. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 34 120
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 34 120 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 5 (F10, F18) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 518 d 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 520 d 211 л.с. | 2013–2016 |
| 520 d 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 520 d xDrive 211 л.с. | 2013–2016 |
| 520 d xDrive 190 л.с. | 2014–н.в. |
| BMW — 5 Touring (F11) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 518 d 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 520 d 211 л.с. | 2014–2017 |
| 520 d 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 520 d xDrive 211 л.с. | 2014–2017 |
| 520 d xDrive 190 л.с. | 2014–н.в. |
| BMW — X3 (F25) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 18 d 150 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 20 d 190 л.с. | 2014–н.в. |
| BMW — X4 (F26) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 20 d 190 л.с. | 2014–н.в. |
| BMW — X5 (F15, F85) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 25 d | 2015–н.в. |
| xDrive 25 d | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 34 120 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 121-51050, 13 71 8 570 043, 1512-4191, 153071762362, 1689026580, 180120410, 18640, 18640, 26-1573, 30.D43.00, 312 321 0041, 34120-LF-PCS-MS, 48536, 502 784, 585485, 60402, 71-01997-SX, 8A0659, 98853, A0618, A142114, A1739, A2555, A63620, ADB112233 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 343 мм |
| Ширина | 114 мм |
| Висота | 60 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, X5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 60 |
| Довжина [мм] | 343 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 114 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 229,47 ₴






