
Фільтр паливний Audi A6 2.7D/3.0TDI 04-11, Mann Filter WK 735/1
2 475,55 ₴
- В наявності
- Код: WK 735/1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Audi A6 2.7D/3.0TDI 04-11, Mann Filter WK 735/1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
WK 735/1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
WK 735/1 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A6 (4F2, C6) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 TDI 180 л.с. | 2004–2008 |
| 2.7 TDI 163 л.с. | 2004–2011 |
| 2.7 TDI quattro 180 л.с. | 2004–2008 |
| 2.7 TDI quattro 163 л.с. | 2005–2011 |
| 3.0 TDI quattro 225 л.с. | 2004–2006 |
| 3.0 TDI quattro 211 л.с. | 2004–2011 |
| 3.0 TDI quattro 233 л.с. | 2006–2008 |
| AUDI — A6 Allroad (4FH, C6) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 TDI quattro 180 л.с. | 2006–2008 |
| 2.7 TDI quattro 163 л.с. | 2006–2011 |
| 3.0 TDI quattro 233 л.с. | 2006–2008 |
| 3.0 TDI quattro 211 л.с. | 2006–2011 |
| AUDI — A6 Avant (4F5, C6) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 TDI 180 л.с. | 2005–2008 |
| 2.7 TDI 163 л.с. | 2005–2011 |
| 2.7 TDI quattro 180 л.с. | 2005–2008 |
| 2.7 TDI quattro 163 л.с. | 2005–2011 |
| 3.0 TDI quattro 225 л.с. | 2005–2006 |
| 3.0 TDI quattro 211 л.с. | 2005–2011 |
| 3.0 TDI quattro 233 л.с. | 2006–2008 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WK 735/1 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 450 906 459, 07.38.022, 110 935, 1118703800, 1520088, 1530-2638, 1643626680, 1720520, 180011210, 21-00676-SX, 24.001.00, 2441348, 26-0699, 28.0002-4059.2, 30756, 4778, 4778, 4F0 127 401 B, 4F0 127 401 C, 4F0 127 435, 4F0 127 435 A, 50014005, 587069 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 188 мм |
| Зовнішній діаметр | 76 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Впускн. Ø [мм] | 10 |
| Випускн.-Ø [мм] | 10 |
| Висота [мм] | 188 |
| Виготовлення фільтра | Прямоточний фільтр |
| Зовнішній діаметр [мм] | 76 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 475,55 ₴






