
Фільтр повітряний Mazda CX-3 2.0 Skyactive-G 15-, Mann Filter C 23 041
737,10 ₴
- В наявності
- Код: C 23 041
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Mazda CX-3 2.0 Skyactive-G 15-, Mann Filter C 23 041. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 23 041
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 23 041 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MAZDA — CX-3 (DK) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 SKYACTIV-G 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 SKYACTIV-G 121 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 | 2015–н.в. |
| 2.0 AWD | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 23 041 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1500641, 1512-4363, 153071762529, 1694141180, 184446, 20-03-347, 20347, 50014943, 585841, 8A0988, A10353, A2531, A2728, A3070, A63755, ADM52268, AP 115/1, AR1677PMJ, B13CR0047, BFA2585, CA12088, CAF101217P, DAF4301, DP1110.10.0790, E1583L, EAF964 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 226 мм |
| Ширина | 212 мм |
| Висота | 40 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 40 |
| Довжина [мм] | 226 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 212 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 737,10 ₴





