Топ

Фільтр повітряний Nissan Micra 1.0-1.4i 16V 92-10/Note 1.4 06-13, Mann Filter C 1618
372,41 ₴
- Готово до відправки
- Код: C 1618
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Nissan Micra 1.0-1.4i 16V 92-10/Note 1.4 06-13, Mann Filter C 1618. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 1618
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 1618 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — MARCH II (K11) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 i 16V 54 л.с. | 1992–2000 |
| 1.0 i 16V 60 л.с. | 2000–2003 |
| 1.3 i 16V 75 л.с. | 1992–2000 |
| 1.4 i 16V 82 л.с. | 2000–2003 |
| NISSAN — MARCH III (K12) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 16V 65 л.с. | 2003–2010 |
| 1.2 16V 65 л.с. | 2003–2010 |
| 1.2 16V 80 л.с. | 2003–2010 |
| 1.4 16V 88 л.с. | 2003–2010 |
| NISSAN — MICRA C+C (K12) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 88 л.с. | 2005–н.в. |
| NISSAN — NOTE (E11) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 88 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.4 LPG 88 л.с. | 2006–2013 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 1618 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1 457 433 273, 121-13090, 1500106, 1512-2803, 152071758515, 16172, 16172, 1618/1-LF-PCS-MS, 1618-LF-PCS-MS, 16546-0U800, 16546-0U80A, 16546-41B00, 16546-AX600, 16546-AX60A, 1714100, 1714100, 180066810, 20-01-197, 20197, 2133031, 26-0372, 28.0002-0236.2 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 158 мм |
| Висота | 34 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Note, Micra |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 34 |
| Довжина [мм] | 170 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 158 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 372,41 ₴





