Топ

Фільтр повітряний Citroen C5 2.0-2.2HDi 04-/Peugeot 407/508 2.0-2.2HDi 04-18, Mann Filter C 32 108
596,49 ₴
- В наявності
- Код: C 32 108
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Citroen C5 2.0-2.2HDi 04-/Peugeot 407/508 2.0-2.2HDi 04-18, Mann Filter C 32 108. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 32 108
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 32 108 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — C5 II (RC_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 HDi (RCRHRH) 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.2 HDi (RC4HXE) 133 л.с. | 2004–н.в. |
| CITROEN — C5 II Break (RE_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 HDi (RERHRH) 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.2 HDi (RE4HXE) 133 л.с. | 2004–н.в. |
| CITROEN — C5 III (RD_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 HDi 136 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 HDi 140 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 HDi 150 / BlueHDi 150 | 2009–н.в. |
| 2.0 HDi 180 181 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.2 HDi 200 204 л.с. | 2010–н.в. |
| CITROEN — C5 III Break (TD_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 BlueHDi 150 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 HDi 136 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 HDi 140 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 HDi 180 181 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.2 HDi 200 204 л.с. | 2010–н.в. |
| CITROEN — C5 Фургон/универсал (DE_, RE_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 HDi 136 л.с. | 2004–2008 |
| PEUGEOT — 407 (6D_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 HDi 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 HDi 163 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 HDi 135 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.2 HDi 163 л.с. | 2008–н.в. |
| PEUGEOT — 407 SW (6E_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 HDi 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 HDi 163 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 HDi 135 136 л.с. | 2004–н.в. |
| PEUGEOT — 407 купе (6C_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 HDi 136 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 HDi 163 л.с. | 2009–н.в. |
| PEUGEOT — 508 (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 BlueHDi 150 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 180 180 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 HDi Hybrid4 AWC 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 HDi 204 л.с. | 2010–н.в. |
| PEUGEOT — 508 SW (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 BlueHDi 150 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 180 180 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 HDi 180 RXH 181 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 HDi RXH Hybrid4 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 HDi 204 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 32 108 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1 457 433 596, 11-12 321 0032, 1444 EH, 1444 EJ, 1444 EV, 1444 EW, 1444 TP, 1444 TP, 1444 XF, 1444 XF, 1500117, 1500157, 1512-4198, 152071760833, 153071760236, 1716165, 180034510, 18300, 18300, 2133199, 26-0511, 28.0002-0170.2, 30.322.00 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 322 мм |
| Ширина | 152 мм |
| Висота | 59 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C5, 407, 508 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 59 |
| Довжина [мм] | 322 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 152 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 596,49 ₴





