
Фільтр паливний Nissan X-Trail/Renault Koleos 1.6 dCi/2.0 dCi 14-, Mann Filter WK 9080
2 411,56 ₴
- В наявності
- Код: WK 9080
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Nissan X-Trail/Renault Koleos 1.6 dCi/2.0 dCi 14-, Mann Filter WK 9080. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
WK 9080
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
WK 9080 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — X-TRAIL (T32_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 dCi (T32) 177 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 dCi ALL MODE 4x4-i (NT32) 177 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 dCi 130 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 dCi 4x4 130 л.с. | 2013–н.в. |
| RENAULT — KOLEOS II (HC_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 dCi 175 (HCAK) 177 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 dCi 175 4WD 177 л.с. | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WK 9080 |
| Виробник | Mann Filter |
| Кросс-номери | 106911, 1520255, 16400-4BD0B, 16400-4BD0C, ADR162314, F327301, PP 988/8, WF8561, WG2222300, WG2227670, S 0954 NR, 164004395R, WB 817/1, WK 9082 Z, F 026 402 294, S 7095 NR |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 159 мм |
| Зовнішній діаметр | 93 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Koleos, X-Trail |
| Користувацькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Впускн. Ø [мм] | 10 |
| Випускн.-Ø [мм] | 10 |
| Висота [мм] | 159 |
| Виготовлення фільтра | Прямоточний фільтр |
| Зовнішній діаметр [мм] | 93 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 411,56 ₴





