
Фільтр повітряний Volvo S60/S80/V70/XC60/XC70 1.5 T2-T3/1.6-2.0 T3-T6/2.0-2.4 D2-D6 07-18, Mann Filter C 35 177
886,01 ₴
- В наявності
- Код: C 35 177
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Volvo S60/S80/V70/XC60/XC70 1.5 T2-T3/1.6-2.0 T3-T6/2.0-2.4 D2-D6 07-18, Mann Filter C 35 177. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 35 177
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 35 177 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VOLVO — S80 II (AS) (21) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 D DRIVe 109 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 DRIVe 114 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 Drive- E 243 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 T 203 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 T5 220 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.4 D 163 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 D 175 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.4 V8 AWD 316 л.с. | 2006–н.в. |
| D3 136 л.с. | 2012–2014 |
| D3 / D4 163 л.с. | 2010–н.в. |
| D4 181 л.с. | 2013–н.в. |
| D5 185 л.с. | 2006–н.в. |
| D5 205 л.с. | 2010–н.в. |
| D5 215 л.с. | 2011–н.в. |
| D5 AWD 185 л.с. | 2007–н.в. |
| D5 AWD 205 л.с. | 2010–н.в. |
| D5 AWD 215 л.с. | 2011–н.в. |
| T4 180 л.с. | 2010–н.в. |
| T4F 180 л.с. | 2011–н.в. |
| T5 241 л.с. | 2010–н.в. |
| T5 245 л.с. | 2013–н.в. |
| VOLVO — V70 II (SW) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 T 180 л.с. | 2001–2007 |
| VOLVO — V70 III (BW) (23) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 D 109 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 DRIVe / D2 114 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 T4F 180 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 T 203 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.4 D 163 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.4 D 175 л.с. | 2009–н.в. |
| D2 | 2015–н.в. |
| D3 | 2015–н.в. |
| D3 136 л.с. | 2010–н.в. |
| D3 / D4 163 л.с. | 2010–2015 |
| D4 181 л.с. | 2013–н.в. |
| D4 AWD 163 л.с. | 2013–н.в. |
| D4 AWD 181 л.с. | 2013–н.в. |
| D5 185 л.с. | 2007–н.в. |
| D5 205 л.с. | 2009–н.в. |
| D5 215 л.с. | 2011–н.в. |
| D5 AWD 185 л.с. | 2007–н.в. |
| D5 AWD 205 л.с. | 2009–н.в. |
| D5 AWD 215 л.с. | 2011–н.в. |
| T4 | 2015–н.в. |
| T4 180 л.с. | 2010–н.в. |
| T5 241 л.с. | 2010–н.в. |
| T5 245 л.с. | 2013–н.в. |
| VOLVO — XC60 (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| T5 AWD 245 л.с. | 2015–2017 |
| 2.0 T 203 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.4 D 175 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.4 D / D3 / D4 AWD 163 л.с. | 2008–н.в. |
| D3 | 2015–н.в. |
| D3 136 л.с. | 2012–н.в. |
| D3 / D4 163 л.с. | 2010–н.в. |
| D4 | 2015–н.в. |
| D4 181 л.с. | 2013–н.в. |
| D4 AWD | 2015–н.в. |
| D4 AWD 181 л.с. | 2013–н.в. |
| D5 AWD | 2015–н.в. |
| D5 AWD 185 л.с. | 2008–н.в. |
| D5 AWD 205 л.с. | 2009–н.в. |
| D5 AWD 215 л.с. | 2011–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 35 177 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 101661, 108316, 1500445, 1512-3156, 153071762393, 1613722980, 1716305, 18620, 18620, 2133091, 26-0975, 28.0002-0082.2, 30.341.00, 30748212, 31370161, 31650021, 35177-LF-PCS-MS, 36VL000, 512 321 0004, 585276, 600 637, 60989, 71-01328-SX, 8A0170, A0462 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 346 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Висота | 46 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | S60, V70, XC60, XC70, S80 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 46 |
| Довжина [мм] | 346 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 225 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 886,01 ₴





