Топ

Фільтр повітряний Mitsubishi L200 2.2-2.4DI-D 15-/Toyota Camry 3.5 V6 11-17/Lexus RX 2.0/2.7/3.5 09-, Mann Filter C 22 039
1 221,17 ₴
- Готово до відправки
- Код: C 22 039
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Mitsubishi L200 2.2-2.4DI-D 15-/Toyota Camry 3.5 V6 11-17/Lexus RX 2.0/2.7/3.5 09-, Mann Filter C 22 039. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 22 039
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 22 039 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| DODGE — DURANGO (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 5.7 364 л.с. | 2011–н.в. |
| 5.7 AWD 364 л.с. | 2011–н.в. |
| FIAT — FULLBACK пикап (KT_) (US) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 D | 2016–н.в. |
| 2.4 D 4x4 | 2016–н.в. |
| 2.4 D 4x4 (KT0T) 150 л.с. | 2016–н.в. |
| JEEP — GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 4x4 238 л.с. | 2014–н.в. |
| 6.4 SRT8 4x4 472 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.6 V6 4x4 286 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 V6 FlexFuel 4x4 286 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 VVT 4x4 290 л.с. | 2010–н.в. |
| 5.7 V8 4x4 352 л.с. | 2010–н.в. |
| 6.4 SRT8 4x4 468 л.с. | 2011–н.в. |
| LEXUS — NX (_Z1_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 200t 238 л.с. | 2014–н.в. |
| 200t AWD 238 л.с. | 2014–н.в. |
| 300 (AGZ10_) 238 л.с. | 2017–н.в. |
| 300 AWD (AGZ15_) 238 л.с. | 2017–н.в. |
| LEXUS — RX (GYL1_, GGL15, AGL10) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 270 188 л.с. | 2008–н.в. |
| 350 AWD 280 л.с. | 2008–н.в. |
| LEXUS — RX (_L2_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 300 (AGL20_) 238 л.с. | 2017–н.в. |
| 300 AWD (AGL25_) 238 л.с. | 2017–н.в. |
| 350 4WD (GGL25, GGL26) 294 л.с. | 2015–н.в. |
| 350 4WD (GGL25_, GGL26_) 300 л.с. | 2015–н.в. |
| 200t | 2015–н.в. |
| 200t AWD | 2015–н.в. |
| MITSUBISHI — L 200 (KJ_, KK_, KL_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 DI-D | 2015–н.в. |
| 2.4 DI-D 4WD | 2014–н.в. |
| 2.4 DI-D 4WD | 2015–н.в. |
| MITSUBISHI — PAJERO SPORT III (KS_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 DI-D 4x4 (KS1W) 181 л.с. | 2015–н.в. |
| TOYOTA — CAMRY седан (AVV5_, XV5_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 277 л.с. | 2011–н.в. |
| TOYOTA — HIGHLANDER / KLUGER (_U5_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 (ASU50) 188 л.с. | 2016–н.в. |
| 3.5 AWD (GSU55_) 249 л.с. | 2014–н.в. |
| TOYOTA — SIENNA (ASL3_, GSL3_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 (GSL30_) 269 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.5 (GSL30_, GSL33_) 267 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.5 4WD (GSL35_) 267 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.5 VVTi 4WD 267 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 22 039 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 04861756AA, 103003, 121-10054, 1500651, 1500A608, 1512-4229, 1512-4300, 17801-0P050, 17801-0P051, 17801-31130, 17801-31131, 17801-31131, 20-02-2006, 202006, 3918600100, 4861756AA, 49430, 49756, 53146541, 6000608368, 71-01913-SX, 80 10 3003, 8A0690 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 238 мм |
| Ширина | 219 мм |
| Висота | 65 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota, Dodge, Fiat, Jeep |
| Сумісність з моделлю | L200, Camry, NX, Highlander, RX, Pajero Sport, Fullback |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 65 |
| Довжина [мм] | 238 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 219 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 221,17 ₴






