
Фільтр паливний Audi A6 2.7D/3.0TDI 04-11, Mann Filter WK 7002
2 286,77 ₴
- В наявності
- Код: WK 7002
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Audi A6 2.7D/3.0TDI 04-11, Mann Filter WK 7002. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
WK 7002
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
WK 7002 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A6 (4F2, C6) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 TDI 163 л.с. | 2004–2011 |
| 2.7 TDI 190 л.с. | 2008–2011 |
| 2.7 TDI quattro 163 л.с. | 2005–2011 |
| 2.7 TDI quattro 190 л.с. | 2008–2011 |
| 3.0 TDI quattro 240 л.с. | 2008–2011 |
| AUDI — A6 Allroad (4FH, C6) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 TDI quattro 163 л.с. | 2006–2011 |
| 2.7 TDI quattro 190 л.с. | 2008–2011 |
| 3.0 TDI quattro 233 л.с. | 2006–2008 |
| 3.0 TDI quattro 211 л.с. | 2006–2011 |
| 3.0 TDI quattro 240 л.с. | 2008–2011 |
| AUDI — A6 Avant (4F5, C6) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 TDI 163 л.с. | 2005–2011 |
| 2.7 TDI 190 л.с. | 2008–2011 |
| 2.7 TDI quattro 163 л.с. | 2005–2011 |
| 2.7 TDI quattro 190 л.с. | 2008–2011 |
| 3.0 TDI quattro 211 л.с. | 2005–2011 |
| 3.0 TDI quattro 240 л.с. | 2008–2011 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WK 7002 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 100480, 113 941, 114 323 0002, 1643629480, 1720029, 26-1120, 28.0002-4162.2, 31.953.00, 4F0 127 401 H, 4F0 127 401 J, 50014469, 7002-KF-PCS-MS, 9F0209, A120963, ADV182315, BFF8187, D20736, DP1110.13.0146, EFF288D, EFF5245.20, ELG5418, F 026 402 845 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 216 мм |
| Зовнішній діаметр | 76 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 11 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | 7439-92-1; свинець |
| Впускн. Ø [мм] | 11 |
| Випускн.-Ø [мм] | 11 |
| Висота [мм] | 216 |
| Виготовлення фільтра | Прямоточний фільтр |
| Зовнішній діаметр [мм] | 76 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 286,77 ₴



