
Фільтр повітряний Land Rover Freelander 2.2 SD4/2.2TD4/3.2 06-14, Mann Filter C 28 155
601,75 ₴
- В наявності
- Код: C 28 155
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Land Rover Freelander 2.2 SD4/2.2TD4/3.2 06-14, Mann Filter C 28 155. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 28 155
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 28 155 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LAND ROVER — FREELANDER 2 (FA_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 eD4 150 л.с. | 2010–2014 |
| 2.2 SD4 4x4 190 л.с. | 2010–2014 |
| 2.2 TD4 4x4 150 л.с. | 2006–2014 |
| 2.2 TD4 4x4 160 л.с. | 2006–2014 |
| 2.2 TD4 4x4 152 л.с. | 2007–2014 |
| 3.2 4x4 233 л.с. | 2006–2014 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 28 155 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 108335, 121-14073, 1500446, 1512-4207, 1638020580, 1718110, 18699, 18699, 20-0L-L14, 20L14, 2133726, 26-2367, 28.0002-0398.2, 28155-LF-PCS-MS, 30.555.00, 36RV012, 53-12 321 0002, 585299, 60998, 620 870, 6G92-9601-AB, 71-01119-SX, 8A0311, A0494, A10213 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 182 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Freelander |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 58 |
| Довжина [мм] | 270 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 182 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 601,75 ₴





