
Фільтр повітряний BMW 5 (F10/F11/F18)/X1 (E84) 1.6/2.0 N20 11-17/Z4 (E89) 2.0/2.5/3.0 N20/N52 09-16, Mann Filter C 27 125
1 018,28 ₴
- Готово до відправки
- Код: C 27 125
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний BMW 5 (F10/F11/F18)/X1 (E84) 1.6/2.0 N20 11-17/Z4 (E89) 2.0/2.5/3.0 N20/N52 09-16, Mann Filter C 27 125. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 27 125
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 27 125 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 5 (F10, F18) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 i 170 л.с. | 2013–2016 |
| 520 i 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 520 i 184 л.с. | 2011–н.в. |
| 528 i 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 528 i xDrive 245 л.с. | 2011–н.в. |
| BMW — 5 Gran Turismo (F07) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 528 i 245 л.с. | 2013–2017 |
| BMW — 5 Touring (F11) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 i 184 л.с. | 2011–н.в. |
| 528 i 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 528 i xDrive 245 л.с. | 2011–н.в. |
| BMW — X1 (E84) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 16 i 143 л.с. | 2013–н.в. |
| sDrive 20 i 184 л.с. | 2011–н.в. |
| xDrive 20 i 184 л.с. | 2011–н.в. |
| xDrive 28 i 245 л.с. | 2011–н.в. |
| BMW — Z4 (E89) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 18 i 156 л.с. | 2013–н.в. |
| sDrive 20 i 184 л.с. | 2011–н.в. |
| sDrive 23 i 204 л.с. | 2009–н.в. |
| sDrive 28 i 245 л.с. | 2011–н.в. |
| sDrive 30 i 258 л.с. | 2009–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 27 125 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 08.14.046, 13 71 7 582 908, 1512-4211, 26-2374, 27125-LF-PCS-MS, 28.0002-0513.2, 30.557.00, 312 321 0026, 48526, 50014738, 501 915, 585487, 60494, 71-01501-SX, 803104901, 8A0449, A0491, A141657, A1568, A2492, A63553, ADB112207, AFAU189, AP 028/5 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 272 мм |
| Ширина | 252 мм |
| Висота | 51 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, Z4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 51 |
| Довжина [мм] | 272 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 252 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 018,28 ₴





