
Фільтр повітряний MB C-class (W205)/E-class (W213) 1.5-2.0 M264/CLS (C257)/GLC (X253) 2.0 M264 17-, Mann Filter C 36 016
1 455,04 ₴
- В наявності
- Код: C 36 016
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний MB C-class (W205)/E-class (W213) 1.5-2.0 M264/CLS (C257)/GLC (X253) 2.0 M264 17-, Mann Filter C 36 016. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 36 016
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 36 016 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — C-CLASS купе (C205) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| C 180 (205.376) 156 л.с. | 2019–н.в. |
| C 300 (205.383) 258 л.с. | 2018–н.в. |
| C 300 4-matic (205.384) 258 л.с. | 2018–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS (W213) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 200 (213.080) 197 л.с. | 2018–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 36 016 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 012 321 0034, 106098, 1500689, 153071762574, 264 094 01 00, 50014964, 703120601, A 264 094 01 00, A0738, A142211, A2693, A3035, A63848, ADU172245, AP 119/3, AR1685PM, BFA2644, CA12800, E1625L, EAF1055, EAF3727.10, F257301, FA1124, FA711z, HP 2388 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 357 мм |
| Ширина | 174 мм |
| Висота | 39 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 39 |
| Довжина 1 [мм] | 294 |
| Довжина [мм] | 357 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина 1 [мм] | 151 |
| Ширина [мм] | 174 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 455,04 ₴





